Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

Gość Gosc_123
Indy-k, o matko, o matko, jak pięknie pomalowane deski w wypoczynkowym kąciku! Zdradzisz, czego użyłaś, jak to zrobiłaś? Muszę coś zrobić z deskową ścianą w kuchni (zabieram się od roku), Twój efekt jest cudny, właśnie coś takiego bym chciała. Wszystko, co pokazałaś - piękne, uwielbiam takie wnętrza...

Ewaki wielkie dzięki za miłe słowa i sorki za zwłokę w odpowiedzi (wakacje ;) )

Do rzeczy - ściany to sosna impregnowana preparatem fińskiej firmy Teknos (impr. teknos woodex transparentny) w kolorze białym. Dał efekt takiego właśnie wybielonego drewna, który mnie również bardzo się podoba :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ewaki wielkie dzięki za miłe słowa i sorki za zwłokę w odpowiedzi (wakacje ;) )

Do rzeczy - ściany to sosna impregnowana preparatem fińskiej firmy Teknos (impr. teknos woodex transparentny) w kolorze białym. Dał efekt takiego właśnie wybielonego drewna, który mnie również bardzo się podoba :)

Pozdrawiam.

 

Wielkie dzięki za odpowiedź, poszukam tego preparatu w kraju, ale na szczęście mam też "wtyki" w Skandynawii, to w razie w. jakaś dobra dusza mi przywiezie. Jeszcze raz dziękuję, wiosną się zabieram za te moje deski. A Ciebie może natchnie na założenie galerii? Człowiek by się napatrzył... nawzdychał... Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłam te bułeczki wieczorem i uformowane niewyrosnięte i przykryte ściereczką schowalam na blaszce do lodówki. Dzisiaj rano wyjęłam, rozgrzałam piekarnik, posmarowalam jajkiem i upiekłam. Mieliśmy pyyyszne śniadanko! Zawsze tak robie bułki niedzielne wg przepisu "bułeczki, które rosną kiedy śpisz" Ciasto drożdżowe bardzo wolno rośnie w chłodzie i nic nie traci na smaku bo wiadomo, że nie ma to jak drożdzowe bułeczki prosto z pieca :-)

 

Acha - i zero zaczynów - wszystko wrzucam do miksera jak leci, mleko podgrzane w rondelku razem z masłem i cukrem - moja babcia zawsze tak robiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest odpowiedni watek, napisz piu, gdzie zapiszesz i konczcie już te kulinaria, podaje linka

 

http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?143-Przepisy-kulinarne-o-gotowaniu-i-nie-tylko

 

przyozdobienie stołu jest ok, ale przepisy to już naprawdę być tu nie powinny

 

nie każdy ma ochotę na oglądanie jedzenia w wątku o wnętrzach - pomyslcie o tym... i o tych, co jedzenia oglądać nie mogą, albo zwyczajnie nie chcą...

 

a przepis na pizzę mam super i jak piu się wpisze, gdzieś na wątku kulinarnym to dopiszę swój - jest super, bo pizza zawsze się udaje i nie chwaląc się jest jeszcze bardziej okazała...

 

pozdrawiam i zacznijcie wreszcie wklejać coś o wnętrzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...