Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje łupy:-)[ATTACH=CONFIG]30608[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30609[/ATTACH] ,choinka do małej przeróbki [ATTACH=CONFIG]30610[/ATTACH] i coś na co mnie namówiły moje małe: [ATTACH=CONFIG]30611[/ATTACH].Teraz jeszcze zostały do znalezienia małe sowy i duże srebne renifery,które były na giełdzie kwiatowej w Poznaniu tydzień przed Wszystkimi Świętymi a tydzień po nie było ani jednej sztuki sic!Zresztą taka mała informacja właśnie dla mieszkańców poznania i okolic że na giełdzie jeśli chodzi o ozdoby to robi się pusto!Paranoja najwięcej było w ostatnim tygodniu października!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje łupy:-)[ATTACH=CONFIG]30608[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30609[/ATTACH] ,choinka do małej przeróbki [ATTACH=CONFIG]30610[/ATTACH] i coś na co mnie namówiły moje małe: [ATTACH=CONFIG]30611[/ATTACH].Teraz jeszcze zostały do znalezienia małe sowy i duże srebne renifery,które były na giełdzie kwiatowej w Poznaniu tydzień przed Wszystkimi Świętymi a tydzień po nie było ani jednej sztuki sic!Zresztą taka mała informacja właśnie dla mieszkańców poznania i okolic że na giełdzie jeśli chodzi o ozdoby to robi się pusto!Paranoja najwięcej było w ostatnim tygodniu października!

 

W auchanie mają ornitologiczne ozdoby. Może tamtejsze sowy przypadną Ci do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, dotarłam do końca! :) miało być tylko 16 stron, a tu nagle 32! dobrze, że teraz tu trafiłam :]

 

wyanna - w M&S na Marszałkowskiej jest też dział z rzeczami do domu.

 

ngel - taki świecznik pod stroik to ja na allegro w zeszłym roku widziałam, chyba ok 30zł kosztował. Poszukaj, bo pewnie na allegro coś znajdziesz.

 

Byłam w TK Maxx na Marszałkowskiej i jest już jeden kącik z ozdobami świątecznymi. Ogólnie to mnie rozczarował ten sklep, taki duży ... lumpeks ;P Ale podobno w Blue City jest dużo lepszy i mają dział home :)

 

I ja też w zeszłym roku zamawiałam ozdoby z filcu u allegrowicza DEKOMOTYW (Efilo o nim pisała), i także te renifery - fajne są, ale małe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane bez bijatyk tu proszę ;)

 

Każdy ma swoje wyobrażenie idealnego wystroju świątecznego i myśle ze gradacja które są lepsze od innych jest zbędna.

 

Nikt przecież nie zmusza do zakupu prezentowanego balwana. Jeżeli uznamy ze tylko cynowo filcowe ozdoby są akceptowalne to się zamkniemy na inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...