Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gabula generalnie po lewej ale nie w tej głównej częsci, gdzie stoją samochody tylko dalej w takim parterowym budynku, po drugiej stronie ulicy są jakieś arukuły z Indii czy Afryki.

 

Dzięki, muszę się w końcu przejść, bo im bliżej wiosny i świąt tym więcej ludzi znowu będzie

 

a zające są cudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczek no to Ci zazdroszczę męża :) Mój M. jak tylko znajdziemy się obok tego sklepu ucieka w cholerę jak najdalej albo odciąga mnie na siłę. Powiem tak: nienawidzi tego sklepu eheheh i przeraża go wizja tego że jak zamieszkamy w mieszkanku będę miała ten sklep na wyciągnięcie ręki codziennie! :rotfl: Oj coś czuję że jego portfel będzie biedny:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy do tego sklepu, że tak powiem - rzut beretem ;)

 

Mój mąż nie jest jakimś unikatowym egzemplarzem ;) Póki tylko oglądamy jest ok, ale zapewne jak przyjdzie do zakupu przydasiów do wystroju salonu to już taki chętny nie będzie na wizyty w tamtych okolicach ;)

 

Ale po królika (ewentualnie króliki) chętnie się wybiorę :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam ze Stera. Królików już nie ma! Wymiecione wszystkie z wypiętą dupką i te które ja chciałam kupić!:cry: Zostały tylko takie normalne. Pytałam sprzedawczynię czy jeszcze będą ale powiedziała że szefowa coś mówiła że w hurtowni już końcówka świątecznych dekoracji. Mam nadzieję że się myli (sprzedawczyni) bo na taką mało rozgarniętą wyglądała. Będę zaglądać codziennie może wrócą...za to jest cudna seria sweet home: kubki, talerzyki, mlecznik itp myślę że na wielkanocnym stole prezentowałaby się wyśmienicie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech sezon jest wcześniej. Ofertę wielkanocna w hurtowni widziałam prawie dwa miesiące temu. W tej chwili maja już Wielkanoc sklepy. Co oznacza ze hurtownia co miała sprzedać dawno już sprzedała. Tylko u nas Wielkanoc będzie w sklepach na tydzień przed świętami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech sezon jest wcześniej. Ofertę wielkanocna w hurtowni widziałam prawie dwa miesiące temu. W tej chwili maja już Wielkanoc sklepy. Co oznacza ze hurtownia co miała sprzedać dawno już sprzedała. Tylko u nas Wielkanoc będzie w sklepach na tydzień przed świętami.

i to mnie bardzo cieszy - bo jak tutaj gdzie jestem na 2 mies przed świętami czy wielkanocą są wszelkie dekoracje etc to jak docieram do świąt czy wielkiejnocy to już cała magia oczekiwania pryska i jest tak,... tylko troszkę specjalnie. dla mnie super jeśli tematyka danego święta pojawia się na tydzień czy dwa przed świetami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę połowicznie ;) Kolęd w sklepach w listopadzie nie lubię, ale lubię mieć możłiwość kupowania dekoracji z wyprzedzeniem, powoli, a nie na hurra tydzień przed latać i kupować.

 

ja się zgodzę w stuprocentach z tym połowicznym ;)

 

nie lubię świąt w sklepach ale chciałabym żeby oferta wielkanocna w sklepach z dekoracjami była wcześniej niż na dwa dni przed bo wtedy to ja się zajmuje pieczeniem a nie ozdóbkami. nie mówiąc o tym że ja zawsze lubię być do przodu przygotowana.

 

 

polskie sklepy jeszcze tego nie zajarzyły - HY na półtora tygodnia przed walentynkami jeszcze wyprzedawało boże narodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech dekoracje wielkanocne pojawily sie w sklepach jakos tydzien temu. Wlasnie gdy wybralam sie na buszowanie, pracownicy dopiero wykladali dekoracje na polki. To i tak pozno, bo w zeszlym roku Wielkanoc pojawila sie pare dni po swietach bozonarodzeniowych.... !!?

Pysiaczek, nie, nie ma tych sklepow stacjonarnych, bynajmniej ja nic nie wiem. Ale ich produkty mozna dostac rozsiane po roznach sklepach z dekoracjami itp. W sumie Impressionen skupia u siebie wiele znanach lub mniej znanach firm...

Efilo podaj mi prosze linka do tej niemieckiej hurtowni...

 

a na ebay jest sporo deko z tego sklepu. Sa tez zajace, ale inne , moze pojawia sie i te z dupkami... Tylko czasami przesylka "zabija".

Korozja jeszcze sie nie nauczylas.. najpierw zaopatrz siebie, a potem reklamuj na muratorze, wiesz ile tu forumek czuwa o kazdej porze .. ;-)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo podaj mi prosze linka do tej niemieckiej hurtowni...

 

zabrzmi jak ściema ale nie mam bladego pojęcia. trafiłam na stronke przez zupełny przypadek i odkryłam że oferta dodatków pokrywa sie niemal w całości z tą w Impr. była też cała oferta wielkanocna i chwile mi zajęło żeby zauważyć że to oferta skierowana do sklepów i nie można kupować detalicznie (mój niemiecki jest mocno kulejący ale cyfry arabskie w ilości minimalnych sztuk są zdecydowanie podobne do naszych ;) ) oczywiscie nie omieszkałam wyniuchać co też będzie mieć Impr. w tym roku na święta. niestety dużej części tamtej oferty brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja jeszcze sie nie nauczylas.. najpierw zaopatrz siebie, a potem reklamuj na muratorze, wiesz ile tu forumek czuwa o kazdej porze .. ;-)))))))))))))))))

Heh teraz już będę pamiętać żeby chwalić się dopiero jak wszystko wykupię :p no ale ja się tak łatwo nie poddaję! Jutro idę na łowy bo....widziałam kiedyś jeszcze jeden taki podobny sklep w centrum ale nie powiem gdzie dokładnie. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...