Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jotule z płaszczem wodnym.


Gość danka rz

Recommended Posts

Gość danka rz
Czy w tej sprawie cokolwiek się dowiem? Czy to temat już oklepany? Jeśli tak to proszę o namiary gdzie mogłabym zasięgnąć informacji. Może w poprzednich wypowiedziach coś znajdę? Chodzi o dalsze strony.Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danka rz
Dzięki za informację. Przyda mi się, ponieważ do Wrocławia mam niedaleko. Jeśli chodzi o tę firmę, czy jakość tych wstawek jest nienaganna i czy też oferują kominki Jotula? 3-krotne dzięki. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PL

Jeśli kupujesz Jotula, czyli praktycznie najdroższe wkłady, to zapewne zakładasz, że są najlepsze.

Teraz chcesz aby opracowany przez firmę z wielotelnim doświadczeniem, z określoną, pewnie bardzo duża wiedzą wkład, ulepszał ktoś to pewnie "doskonale wie" co robi.

 

Myślę, że nie tędy droga. Pomijam wogóle zasadność takiego rozwiązania.

 

PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danka rz
Więc, co radzić? Czekam na ofertę... Cena nie gra roli tylko bardzo dobra jakość i oszczędna eksploatacja kominka. Potrzebuję solidnej opini od użytkowników z conajmniej z dwu-zimowym doświadczeniem. Chcę zainwestować konkretnie. To w tej chwili moje zadanie....Pzdr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jeśli kupujesz Jotula, czyli praktycznie najdroższe wkłady, to zapewne zakładasz, że są najlepsze.

Teraz chcesz aby opracowany przez firmę z wielotelnim doświadczeniem, z określoną, pewnie bardzo duża wiedzą wkład, ulepszał ktoś to pewnie "doskonale wie" co robi.

 

Myślę, że nie tędy droga. Pomijam wogóle zasadność takiego rozwiązania.

 

PL

 

Zgadzam się. Jotul jest tak wspaniały,że aż strach go ulepszać :roll:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danka Rz
Piotr nowy. Właśnie mam przygotowaną instalację do takiego kominka z pł. wod. doradź jaki kominek kupić Makroterma czy Tarnawę?(nieważna cena, lecz efektywność). Wiem, że Jotule nie mają z pł. wod. więc odpadają. Dzięki z pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość danka RZ
Już widziałam CTM-y i Makrotermy. Niebo,a ziemia CTM-y wielgachne, szpetne i szafkowate,natomiast Makrotermy trochę przypominają kominki i są w miarę estetyczne i drogie.Wnioskując- firma Jotul miałaby duże wzięcie, gdyby robiła kominki z pł. wod. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...