Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kupić projektor.. ?


Monoceros

Recommended Posts

Mam NEC NP901W. Udało mi się go kupić w rewelacyjnej cenie. Wcześniej miałem na testach BenQ i NEC jest zdecydowanie lepszy, przede wszystkim kolory jak i rozdzielczość dużo lepsze. Niestety najlepszym sposobem na wybór jest przetestowanie o ile to możliwe nawet w sklepie. I jeszcze jedna ważna uwaga, trzeba patrzeć na głośność (Nie są to zupełnie ciche urządzenia) i żywotność lampy i jej cenę.

Aha, ilość wejść jest bardzo ważna i przynajmniej jedno HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najrozsądniejszym zakupem (cena-jakość) wg mnie, jest zakup projektora o rozdzielczości 720p, nie przepłacasz za FULL HD, a nadal masz obraz w standardzie HD, poza tym na razie wszystkie konsole i tak dają sygnał tylko 720p, tak samo kanały hd z cyfrówki... jedyne źródło full hd to BR, szczerze mówiąc przy dobrym rzutniku i odpowiednim ekranie nie zauważysz różnicy między full hd a 720p....

polecam projektory epsona i mitsubishi, jeśli pomieszczenie jest dość jasne, co najmniej 2000-2500 lumenów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

U szwagra po świętach się taki pojawił więc miałem okazję dopytać zorientowanego co by i sobie kiedyś taki sprzęt sprawić.

Najlepsze co można w tej chwili kupić to projektor Epsona z technologią 3LCD lub coś firmy Optoma, bawiliśmy się kilka dni Epsonem z 3LCD i bardzo dobrze widać zarówno w dzień jak i przy oświetleniu.

U nas do salonu zdecydujemy się pewnie na Optome ze względu na "adapter 3D" aby i młodzież miała frajdę ze swoich gierek i filmów.

Szwagier stanowczo odracza BENQ i Acer, z tego co się zorientował to są strasznie głośne i kiepskiej jakości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...