Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

znacie ten piec? poproszę o opinie


lain00

Recommended Posts

Witam. Widzę że użytkownicy chyba się wstydzą że kupili tani piec i jeszcze na allegro. Powiem ci że właśnie też kupiłem taki piec tylko o mocy 19 KW. Dowóz faktycznie bezpłatny, autko zaopatrzone w windę, kierowca rozładował, wszystko jak opisane w aukcji ( kompletne) nawet ta gratisowa pomka (pracuje drugi rok bez problemu). Estetycznie nie najgorzej wykonany chociaż jak zobaczyłem Skam- premium u kuzynki to wyglądał lepiej, grubsza blacha na obudowie chociaż na moim też się nie rozlatuje i na dzień dzisiejszy jest w takim stanie jak przy zakupie, nie rdzewieje. Czyszczenie kotła bardzo wygodne, proste i mało czasochłonne. Jedynie czyszczenie komory spalania pod retortą woła o pomstę do producenta. Trzeba wyciągnąć szufladkę i praktycznie na leżąco i po omacku odkręcić śrubkę która trzyma pokrywę komory i po wyczyszczeniu po omacku ją zakręcić, dobrze że nie robi się tego często. Ogólnie jestem zadowolony ale jak żywotny jest kocioł to jeszcze za wcześnie coś powiedzieć. Z opisu wynika że kociołek tak jak i mój zaopatrzony w sterownik Lider, nie mam się do czego przy nim przyczepić ale czytałem opinie że niektórym głupieje przy czujniku pokojowym, ja nie mam. A ustawienie sterownika standartowego nie jest znowu takie proste jak zapewnia producent.

Na pewno na forum jest wielu użytkowników tych kociołków, kierowca jak do mnie przyjechał miał pięć sztuk na niewielkim autku i mówił że nie wie kiedy miał ostatnio wolne i tak co drugi dzień w polskę jeżdżą na dwa auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...