Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Druga młodość 40-latka - - - u Nicol21


nicol21

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nicol a są tkaniny szersze niż 150 cm?

:yes: maja po 2.8m :)

 

zastanawiam sie czy np w przypadku materialu nr 1 - szerokie pasy nie dac ich w pionie.... choc latwiej bedzie mi szyc majac pasy w poziome.

dzis skoczylam i mierzylam co ile wzor sie powtarza, wyszlo ze 80cm, kazda czesc ma albo 21,5 albo 18,5 .... pasowaloby zeby te rolety jednakowo sie zaczynaly na wszystkich oknach i przynajmniej na kazdym konczyly tak samo [roznej wysokosci sa okna/beda rolety....]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam, szukam kinkietow na klatke i chyba znalazlam :)

http://img842.imageshack.us/img842/9505/newpicturecn.png

 

i próba zestawienia tego z lustrem, kinkietami.... widac jak nieudolnie mi idzie praca w paint'cie!

http://img72.imageshack.us/img72/9100/klatkasymulacja.jpg

 

 

Co Wy na to? bo ja prawie zdecydowalam :)

tam bedzie jeszcze gorne swiatlo -ot zwykly bialy kinkiet 40x40 jesli dobrze pamietam.

 

a konkurs na material chyba rozstrzygniety - zgodnie z moja preferencja wygrywa nr 1 :) czyli szaro-bialo/bezowe pasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przemawiają do mnie tylko te kanciaste abażurki. wolałabym chyba okrągłe. poza tym - si :)

dusku - trafilas, wiem ze ktos z FM je sprzedawal i nawet je pamietam u kogos, ale tam byly czarne abazury i chyba ta czesc metalowa nie byla czysto blyszczaca tylko taka postarzana.... oczywiscie teraz nie pamietam u kogo to bylo,a ostatnio cos mi trafilo dysk twardy na ktorym mialam backup wszystkich zdjec... i nigdzie nie mam zdjec z ostatnich 2 lat :bash::bash::bash::bash: a pytalam o wycene naprawy dysku/odzysku danych... uslyszalam 1000-1700 EUR!!! szukam nadal!!! a ja dysk nie spadl, jedynie go dynamicznie przesunelam o jakies 15cm jak pracowal. wrrrr :bash::bash::bash::bash:

ale abazury zawsze bedzie mozna wymienic :D

chyba ze macie namiary na same takie lampowe uchwytniki [nie wiem jak sie ten metal nazywa :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dusku! ide szukac do venuski ale tam to mi 100lat to zajmie bo ona ma juz tyyyle stron... zaczynam oczywiscie od konca, bo kojarze jak o tym pisala. choc te jej uchwyty lamp byly troche krotsze niz te co jabym chciala [jesli ktos zapyta czemu ten styl to mi drzwi parterowe go narzucily... ale mi sie spodoba na parter :D] w gabinecie zrobi sie biblioteczke z glebokiego billiego z ikea z drzwiami z szyba [polowa drzwi to szyba tylko] i bedzie spojnie na parterze :D

 

venusie - jesli zajrzysz do mnie zanim znajde pliiiiissss napisz mi jak nabywalas kinkiet z klatki schodowej tudziez salonu [za kanapa widoczny jest ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinkiety na str 161 http://forum.muratordom.pl/showthread.php?159751-Dom-w-Mirabelkach-moje-wn%C4%99trza-wizualizacje-i-inspiracje/page161&highlight=mirabelkach , ale nie ma napisane gdzie Justyna je kupila.... ehhh znow bede meczyc gdzie zanabyla to cos metalowe , a gdzie abazury [bo napisala ze rozsadna cena i ze nie material naturalny i ze gwint nietypowy....]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: artystki jesteście :lol2:

 

Ja mam trochę inny kinkiet, kupowałam na allegro u użytkownika Lovely Home :yes: 170 zł sztuka podstawa. Kinkiety kupowałam w lutym 2012, bo wtedy miałam małą Fionuśkę.

 

Abażur w kwadracie jest zajebisty :)

 

W kwestii tkanin to byłam przekonana, że szerokość może być tylko do 150 cm, a długość dowolona np 10 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: artystki jesteście :lol2:

 

Ja mam trochę inny kinkiet, kupowałam na allegro u użytkownika Lovely Home :yes: 170 zł sztuka podstawa. Kinkiety kupowałam w lutym 2012, bo wtedy miałam małą Fionuśkę.

 

Abażur w kwadracie jest zajebisty :)

 

W kwestii tkanin to byłam przekonana, że szerokość może być tylko do 150 cm, a długość dowolona np 10 m.

 

 

do Lovely Home juz pisalam wczoraj wieczorem

do tego Ruben Kinkietu tez pisalam, bo nie ma ich na stanie, a w innym sklepie widzialam je prawie 2 razy drozej!!

 

a co do tkanin to :yes: sa tez szersze niz 150cm, choc nie sa az tak czesto spotykane! sa tez 170cm, ale tez 280cm :D

rozmawialam z pania w sklepie z firanami i mowilam ze chce sama szyc rolety i kazala mi sie upewnic ze nie zszywam materialu bo sie potem nei uzoly tak ladnie jak w przypadku materialu z 1 kawalka. i szukam [[przez to i wybor jest ograniczony tez]

 

urywam sie z pracy i jade kupic material na rolety! haha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dusku - buziak jeden :* i drugi :* i trzeci :* i jeszcze :hug::hug::hug::hug:

i widze ze Venuska tez tam lubi rzeczy :D

 

a czy oni robia wysylke? bo kurcze weszlam na ich strone internetowa i jakos nic tam nie dziala [oprocz 2 zakladek.... ],

 

a spokojnie.... spokojnie to bede kiedys w trumnie lezec [jak to ktos kiedys mi powiedzial :D ] ale do tego czasu to jeszcze baaaardzo dlugo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...