Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Druga młodość 40-latka - - - u Nicol21


nicol21

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nadia miauczy jak coś chce np. żęby go wpuścić do łazienki i odkręcić kran żeby mógł wody się napić[wodę pije tylko bierząca!], żeby nalać mu mleka do miski w kuchni, żeby zejść na dół i dać konserwy do miski, żeby zejść na dół i go wypuścic na dwór. a tak, i rano miauczy jak chce wejść do sypialni [zwykle jak uslyszy że już coś się tam dzije, albo po 1szym dzwonku budzika], a jak jest na dworze to miauczy jak chce wejść - z 2go piętra go tak słychać że jestem w stanie się obudzić!

Ale ogólnie nie miauczy bez powodu :)

 

a tak -czasem sobie z nim gadamy, on robi takie eeehhhheeee , po czym któreś z nas tak robi, po czym on etc :) mam nadzieję, że chociaż kot z tych rozmów coś wynosi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Nadia ale go :rotfl: czyli to samiec jest? :D

 

Fionka miauczy tylko z ważnego powodu, np straszna mucha za oknem, weszłam na zbiornik wody w kotłowni przyjdź zobacz, turlam się po podłodze chodź zobacz :lol2:

 

Prinsio - naparza cały czas, strasznie gadatliwy, ale uwielbiam jego mruknięcia i miauki :lol2: dziś na mnie nakrzyczał, że prasuję koszulę a on nie widzi :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzielismy malego kotka i pani nam powiedziala ze to ona, wiec dostala imie Nadia.... potem mowie do lubego, ze to chyba jednak kot bo cos jajka mu rosna. na co luby - eee tam kot, to kotka jest i kotki tak maja [ja ze wsi, on z miasta no ale dobra]. Potem kot byl u znajomych, i kolega sie pyta - czemu na kocura mowicie Nadia.... i wtedy juz luby dal sie przekonac ze to kocur jest. No ale ze nam imie sie spodobalo, a glupio by puninku do kota wolac to zostala Nadia :) i tak Nadia zostala a płeć się zmieniła :D

 

pozatym stwierdzilismy ze jestesmy za duzi zeby kotu zmieniac imie tylko ze wzgledu na to ze to inna plec... a przeciez kotu i tak wszystko jedno :D a tak to przynajmniej jest zabawnie i sie smiejemy jak znajomi/rodzice sobie myla to ze Nadia to "on" sie na niego woła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, grunt że zwierzę jest kochane przez nas mimo tego że czasem zachowuje się tak że bym chętnie za ogon wytarmosiła!!!! owieczka :D ja tam Nadię wołam dużą ilością imion :D

 

z suczką to jednak już wtopa bo to od razu widac :D hehehe

 

Pershing ..... jak czasem widzę jak Nadia popyla po domu to mam ochotę i ja messerszmitem nazwać :D

z Maćkiem gorzej bo przyszły na świat małe kociątka i trzeba im znaleźć domek.... co czasem pewnie nie jest takie łatwe

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szycie rolet.... relacja z postępów. Na chwilę obecną została mi jeszcze do uszycia roleta 170x170cm, czyli rozpoczełam drugie i ostatnie okno salonowe

DSCF4292.JPG

wadą mechanizmu sznurkowego jest to że przy zwiniętej rolecie sznurek sięga prawie do podłogi, a przy rozwiniętej rolecie jest trochę wyżej niż klamka okna. natomiast zaletą mechanizmu sznurkowego jest to że oobie części mogą być zwinięte/rozwinięte w tym samym czasie jako że mechanizm sznurkowy działa niezależnie od sibie.

Mechanizm łańcuszkowy działa zależnie czyli jedno jest rozwinięte a drugie musi być zwinięte w tym samym czasie.... co będzie zabawne przy myciu okien!

DSCF4296.JPG

 

a duże okno wygląda tak

DSCF4295.JPG

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuje dziewczęta, ale jak pisałam, są pewne niedoskonałości których tutaj nie będę rozgłaszać :) grunt że skończone.

mam nadzieję, że świąteczne zakupy [czyli odbiór u rodziców podczas świątecznej wizyty] oraz poswiąteczne wstawienie szafy wnękowej i podschodowej uświetnią klimat w domu.... no i pufka też się ponoć szyje. Będzie ciemno szara z jasnym szarym przeszyciem na wszystkich stronach :) no ale - na pewno wszystko pokażę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mint grey ma superanckie kroliczki wielkanocne :) sa boskie, ciekawe jaka cena bo bym sie moze na wysylke skusila

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179084_555211697845263_838307546_n.jpg

 

pozatym sklep ktory mial kinkeity Ruben cos mnie olewa i nie odpisuje, kiedys widzialam te kinkiety na ich stronie juz po 50pln drozej, napisalam czy juz maja i nawet nie odpisali :( a ja chce te kinkiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...