Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Druga młodość 40-latka - - - u Nicol21


nicol21

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u nas w domu niestety nic sie nie dzieje.

dzis odwiedzil nas pan od wyceny szafek na parter - i oby cena nas nei zabila to beda gdzies w polowie lipca. ot biale w polysku.... nothing special.

w miedzyczasie były prace manualne i złożyłam lampę-puzel :) i obfociłam lampy w małym pokoju, które nadal baaardzo mi się podobają!

 

Lampa puzel zawisnie w goscinnym

9frj.jpg

Maly pokoj - tj koci... bo Nadia tam mieszka na fotelu!

ikym.jpg

jojs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Mam dość! Mam dość wydzwaniania za ludźmi którym potem płacę za pracę..... mam dość wymówek że samochód, że kolega,że pogoda nie ta.... mam dość milczących telefonów... bo ileż można się z kimś umawiać?

wczo napisałam mailowo do gościa, że w związku z kilkuktornym przełożeniem terminu i brakiem kontaktu rezygnuję z jego usług..... a szafy na parterze miały być jeszcze wczesną zimą!! mailowo bo od poniedziałku do piątku próbowałam dzwonić ok 10 razy + wysłałam maila i 2 smsy....

teraz poczekam na drugiego gościa [tego od kuchni] który też ma mnóstwo przypadków losowych.....

ale serio mam dość!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny!!

na chwilęobecną wróciłam do pana który zrobił nam kuchnię [on miał wypadki losowe i polecił innego gościa, który miał szybciutko meble zrobić], który mial kilka wypadków losowych..... jak dobrze pójdzie to szafa powinna być ok 10 września, szafka na buty później..... nawet nei chce mówić że pierwszy termin miał być na styczeń!!

częśćiowo wina tego, że mieszkam za granicą i ciężej tutaj o kogoś sprawdzonego

 

aż nei chce mi się myśleć że powinniśmy poszukać kogoś od kostki przed domem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki naberia.... przydalaby sie konkurencja bo mam dosc tego bajzlu na dole.

ale za to dzis dość łatwo namówiłam lubego na wypad do Ikea i kupno szafy do sypialni - ot pax ciemna obudowa i bialłe lakierowane drzwi. bo cała ciemna to by było za dużo ciemnego. jedynie co to musze się nastroić na muchy w nosie lubego przy jutrzejszym składaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Szafa już skręcona, ale jeszcze nie w pełni używana - za dużo podróżuję!

ot zwykła Ikea..... DSCF4931.JPG

 

ostatnio byłam tam.....

 

IMG_00000691.jpg

 

 

i z fajnych rzeczy to widziałam to: IMG_00000413.jpg

[może na ścianę do ogrodu??!??! ]

 

oraz to IMG_00000414.jpg

[do łazienki?!?!] ale nie kupiłam.... tzn kupiłam ciuszki i buty bo ciężko się oprzeć takim cenom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny... urlop toto nie był - z roboty człeka wysłali. miałam wieczór oraz polowę soboty na buszowanie po NYC.

 

latarenki są super, ale właśnie ten wiatr by mnie niepokoił. a śćiagać każdego dnia.... no chyba że coś sprytnego by się wmontowało pod spód tak aby unieruchomić latarenki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...