Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Druga młodość 40-latka - - - u Nicol21


nicol21

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pralinka Ty w Polszy okna zamawiasz, prawda? co do okna duuuzego to one mi sie bardzo podobaja i to byl i jest moj cichy faworyt. ale znow trzeba bedzie nad lubym popracowac.

ciekawe jak to cenowo tutaj wyglada!

ze wzglédu na inne okna to tez musi byc biale.... [a szkoda!] jakies sklepy godne uwagi czy w ogole tutaj nie patrzylas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest poplatane bo ja wielkie okna zamawialam tutaj a te juz normalne to przyjada z polski :)zaoszczedzilam na tym jakies 8 tys eurohttp://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif.robilam tu wyceny na wszystkie i powiem Ci ze najtaniej u flamaka bylo nawet te nasze firmy z gazetki byly drozsze od niego takze jak bedziesz chciala dam namiar http://emotikona.pl/emotikony/pic/zakochany-drzewo.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Lea - stół boski zaiste jest :) kupiony w znanej manufakturze drewna - swego czasu moje mebelki były na ich stronie głównej :) państwa Baczyńskich mogę z całego serca polecić. Nawet wczoraj rozmawiałam z panią Baczyńską na temat pielęgnacji - super kobitka! nogi stołu naszego to 12x12cm, aa tak - model Manu, nie rozkładany, długość 2m albo 2.1m.

 

a strona tutaj: http://www.manufakturadrewna.pl/

 

powiedz mi co dokładnie chcesz zobaczyć na blacie i nogach to podeślę :) ale zdjęcia zrobię w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dopiero dzis zobaczylam wiadomosc... jestem poza domem do poniedzialku i wtedy zdjecia moge zrobic.

my mamy dab naturalny, olejowany :) na podlodze mamy dab, szczotkowany, lakierowany i pewnie widzisz ze jest troche roznicy w kolorze.

 

na necie znalazlam takie zdjecie stolika kawowego i pare innych, daj znać co więcej chciałabyś zobaczyć.

co do drzewa, to jest ono świetnie wypolerowane, równiutkie. zdarzają się malutkie sęczki,ale one są dobrze zabezpieczone, dwa, są naprawdę malutkie i trzy, nadają super charakteru.

nasza podłoga ma dużo sęków i taki efekt chcieliśmy.

po juz ponad roku użytkowawnia mogę powiedzieć, że drugi raz bez zastanowienia się kupowałabym w Manufakturze Drewna - jakość mebli + serwis. Myślę żę to meble na następne (co najmniej) 100 lat!

 

IMG_0423.JPG takie szafki pod tv

 

IMG_0426.JPG

 

tutaj widac troche blatu

DSCF4873.JPG

 

DSCF3927.JPG

zdjeie odsc niebieskie wyszlo..... ale widac wiecej blatu.

DSCF1519.jpg

 

nogi: maja po 12cm grubosci i szerokosci :D bardzo solidne!

DSCF1018.JPG

 

ooo i to chyba stół znalazlam

DSCF1029.JPG

 

 

dobra, wiecej zdjęc nie mam...a te są z różnych okresów :) wiec nie zwracaj uwagi na otoczenie, różne odcienie - bo czasem to kwestia aparatu i światła dostępnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Pomożecie? Chciałabym troszkę zorganizować pokój gościnny/sypialnię gościnną u moich rodziców. Na chwilę obecną ściany są pomalowane na kolory: kawowy aromat (1 ściana) i jesień lniana na pozostałych ścianach. Na podłodze są położone panele - Dąb Dublin. Pokój ma wymiary 5x4,5m. ściana ciemniejsza ma szerokość 4,5m. Okno ma ok 2.5m szerokości i jest na ścianie o długości 5m. Jedyny niuans to komin tuż obok drzwi [po lewej stronie]. Ale komin jest też swietnym zródłem ciepła :)

Budżet jest ograniczony.

Z jednej strony widziałabym tam łóżko z metalową ramą, jakieś jasne, lekkie firany [romantico! ;)], jakąś szafę, komodę i szafki nocne. Z drugiej strony wyjaje mi się, że takie melatowe łóżko nie będzie aż takie praktyczne i może lepiej kupić coś co ma skrzynię na pościel, z jakimś fajnym zagłówkiem.... i pytanie- - czy jasne czy ciemne kolory? Pomieszczenie ma ekspozycję południową.

 

 

 

DSCN0417.JPG

 

DSCN0419.JPG

 

DSCN0420.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi by takie romantico pasowało. jeśli to nie będzie sypialnia, z której się korzysta non stop - wydaje mi się, że nie ma przeciwwskazań, choć warto się zorientować czy takie wyrka są stabilne i nie rozjeżdżają się z czasem, nawet jeśli nie uprawiamy w nich akrobacji hehe (zupełnie nie mam rozeznania w tym temacie).

tylko romantico pasi o ile reszta chałupy jest w raczej tradycyjnym klimacie. nie rób pokoju który byłby "z choinki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...