Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Druga młodość 40-latka - - - u Nicol21


nicol21

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam serdecznie,

 

Czy mogłabym prosić o namiar (firmę i model) na narożnik (ten dla murzyńskiej rodziny ;) ) ?

A tak przy okazji - zrobiliscie cudo z tego domku :).

 

 

Witam u mnie Aga.

już nie zaglądam tak często do tego wątku stąd opóźnienie. Kanapę kupiliśmy w Belgii więc nie wiem jaka będzie jej polska nazwa. Kupiliśmy w dużym salonie gdzie mieli też meble które są dostępne w Polsce[pewnie produkowane w tej samej fabryce]. W sumie nawet producenta tej naszej kanapy nie znam, ale to z takich składanych jest więc można sobie coś podobnego zbudować. WYmiary ma chyba 2.9m na 3.5m czy jakoś tak. Z fajnych rzeczy to jest bardzo szeroka i dobrze się na niej leniuchuje, ma podnoszone oparcia na głowę więc jak trzeba to można i dla głowy mieć wsparcie. Materiał taki przeplatany też jest fajny. Kanapa się nie rozkłada, ale po zdjęciu poduszek jest w miarę sensowna powierzchnia - nie raz zdarzyło się nam usnąć.

 

 

 

Dzięki za pochwałę domku, na pewno jest sporo osób na forum które mogłyby zrobić go jeszcze dużo fajniejszego :), ale póki co dla nas jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Chciałam Wszystkim odwiedzającym, doradzającym, podpowiadającym podziękować za wszystko :)

Dom jest wykończony, małe zmiany jakieś tam pewnie będą potrzebne. pewnie pojawię się czasem w kilku wątkach, żeby zajrzeć do kilku osób, ale swój wątek zamykam.

 

Ściskam Was kochani, wszystkiego dobrego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...