Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zx 17 na start! -komentarze uwagi, opinie


nodan

Recommended Posts

Ja bym zamordowała murarza!.. no ale ja jestem kobietą ;))))))))

Może go teraz na szaro zrobić, żeby zniknął na dachu. Komin, nie murarza ;)

 

Skoro kuchnia już zamówiona, to jaka będzie? Głównie o układ pytam. Taki jak zaproponowany w projekcie, czy zupełnie inaczej?

Styl też mnie ciekawi.. macie jakieś wizualki? bo ja, wstyd się przyznać, mam... ;) To już drugi dom, który mamy wirtualnie umeblowany.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Witam.

 

Widzę, że cisza od dawna w temacie, ale może jednak uda mi się coś dopytać....

 

Rozważamy z mężem budowę wg tego projektu (a przed nim juz parę było!! :-/) i tak nas zastanawia czy wejście do domu usytuowane w części prywanej nie jest "kłopotliwe?

A poza tym to oczywiście pyatanie "no i jak się mieszka"?

Czy jest coś co chcieliby Państwo zmienić, czy wręcz przeciwnie - ideał?

 

No i pytanie o garaż - chcieli Państwo doprojektować ale nie wyszło - czemu? Za wąsko na działce?

Nasza działeczka też ma 25m szerokości i też chcieliśmy sie pokusić ogaraż.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Widzę, że cisza od dawna w temacie, ale może jednak uda mi się coś dopytać....

 

Rozważamy z mężem budowę wg tego projektu (a przed nim juz parę było!! :-/) i tak nas zastanawia czy wejście do domu usytuowane w części prywanej nie jest "kłopotliwe?

A poza tym to oczywiście pyatanie "no i jak się mieszka"?

Czy jest coś co chcieliby Państwo zmienić, czy wręcz przeciwnie - ideał?

 

No i pytanie o garaż - chcieli Państwo doprojektować ale nie wyszło - czemu? Za wąsko na działce?

Nasza działeczka też ma 25m szerokości i też chcieliśmy sie pokusić ogaraż.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Mamy drzwi skrzynkowe i usytulowanie wejscia nie przeszkadza, a nawet powiem ze to wedlug mnie jego atut, gdyz czesc "zyjaca " w domu czyli salono-kuchnia-jadalnia jest odcieta.

 

Bardzo duzo znajomych , krewnych ktorzy nas odwiedzaja zwracaja na praktycznosc domu- rozmieszczenia pomieszczeń i sami stwierdzamy podobnie. Jezeli o rzeczy architektoniczne to bym nic nie zmienial. Zona bardzo zadowolna z wielkosci domu- nie ma az takiej tragedii ze sprzataniem. Co do garazu to mial byc oddzielony styropianem od budynku i murowany bylby za szeroki( 3 metry mamy tylko do dyspozycji, dlatego w tym tygodniu bedzie dostawiany blaszany-tynkowany o specjalnej konstrukcji z boku. Dodałem tez kilka nowych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

No i znów ja :)

 

Podjęliśmy z meżem decyzję, że budujemy wg tego projektu!

 

Będą pewne zmiany no i dach kryty dachówką, bo takie warunki mamy.

 

Ale ja nie o tym :)

 

Chciałam pytać czy garaż już stanął, a jak tak czy może jakieś fotki są?

 

Oglądałam te blaszaki tynkowany i to jest całkiem fajna sprawa, i koszta chyba nie takie duże.

 

Ile u was wyszedł koszt garażu (o ile już jest)?

 

Pozdrawiam

 

Fanka zx17 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...