Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć!

 

Prześledziłam cały dziennik i komentarze. My też będziemy mieli pompę ciepła i podłogówkę na 100% powierzchni użytkowej. W sypialniach dajemy jednak deskę barlinecką (niekoniecznie z barlinka). Nie patrz tylko na nasz dziennik bo micno jest zaniedbany. Brak czasu na pisanie (maluszek) i duuużo lenistwa. Dom super! Klinkier na ścianie jak marzenie. Pozdrawiam z mazowieckiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Prześledziłam cały dziennik i komentarze. My też będziemy mieli pompę ciepła i podłogówkę na 100% powierzchni użytkowej. W sypialniach dajemy jednak deskę barlinecką (niekoniecznie z barlinka). Nie patrz tylko na nasz dziennik bo micno jest zaniedbany. Brak czasu na pisanie (maluszek) i duuużo lenistwa. Dom super! Klinkier na ścianie jak marzenie. Pozdrawiam z mazowieckiego. :)

 

Hej, Czupiradełko :) A my tam jesteśmy wygodni na maksa - dlatego kafle idą wszędzie. Nie będzie kłopotu w pokojach dzieci - wszystko może się wylewać, kotłować a nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko trochę zastanawia, czy nie będzie nieprzyjemnie poza sezonem grzewczym, kiedy nie będzie podłoga grzała... Teraz mam w pokojach drewno i na boso się łazi, a tam gdzie nie ma nie bardzo...

A na schody chyba damy wielkoformatowy gres, bo na trepy nie mam miejsca. Zastanawiam się też nad konglomeratem - znalazłam takie 12mm płyty - piękne są i zmieściłyby się. Tylko ta cena:roll: Chociaż drewniane też mało nie kosztują... Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem fajnie mieć chłodna podłogę. Nie stać nas juz było na system chłodzenia, bo i taką opcję podłogówka pod pompą może mieć, a rozpatrywaliśmy. Jeśli w sypalniach będzie za zimna, to dywanik rzucę. Już nie szukam, nie kombinuję.

Milek - ile trepy drewniane kosztują? Robiłaś orient? Ja się zabieram, ale opooooooooooooooooornie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem fajnie mieć chłodna podłogę. Nie stać nas juz było na system chłodzenia, bo i taką opcję podłogówka pod pompą może mieć, a rozpatrywaliśmy. Jeśli w sypalniach będzie za zimna, to dywanik rzucę. Już nie szukam, nie kombinuję.

Milek - ile trepy drewniane kosztują? Robiłaś orient? Ja się zabieram, ale opooooooooooooooooornie idzie.

 

Konkretnego rozeznania nie robiliśmy, bo na trepy nie mam miejsca, ale wiem że ludzie płacą sporo za schody - wiadomo, zależy jakie schody, ale kiedyś rozmawiałam z paroma osobami z forum i zazwyczaj było to 8 -10 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko stopnice, to może nie być tak żle, ale z podstopnicami i balustradą...

No nie wiem, ile razy czytałam o schodach drewnianych, nawet takich obkładanych, przewijały się spore kwoty. Ale wiadomo - zależy z czego, gdzie i pewnie milion innych czynników mających wpływ na cenę.

 

Mam jakichś stolarzy spisanych swojego czasu, a polecanych przez ososby z naszej grupy, jak chcesz to podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...