Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

koci mnie przekonała od ręki, żeby nie robić siedziska :)

 

na pewno zrobię model (mam taaaaaaakie pudła tekturowe w sam raz) i pokombinuję; myślę jeszcze nad elementem poziomym analogicznym do szarej belki widocznej na wizkach ale zrobionym z cegły

 

asymetrię lubię gdzieniegdzie, nie dla samej zasady

 

 

A TERAZ WIADOMOŚĆ HIT: MAMY PRĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

myślałam, że nie dożyję tej pociechy, jak by Mickiewicz powiedział :)

 

a jutro założą drzwi wejściowe w docelowym kształcie/kolorze itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

koci - te jamki mnie poruszyły :):):)

nie irytuj się ;)

 

 

drzwi obfocę z każdej możliwej, ale kiedy je tu wstawię - nie wiadomo :)

 

 

żeby zaś nie było za wesoło, to powiem wam, że prąd jest i go nie ma :) elektryk jakieś zero ma sprawdzać jutro, bo w skrzynce jest oki a w domu jakoś nie płynie

 

kto pije ze mną?

 

http://i161.photobucket.com/albums/t204/sylwerson/ballantine_s_old_fashioned.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi - cud, miód, maliny. Pięknie zgrany kolor z tą klinkierową ścianą ( o ile dobrze widzę na tych zdjęciach ;) ) I jak zwykle nieśmiertelne pytania: a skąd one takie ładne, a po ile i linka jakiegoś do producenta zapodaj to poogladam i wszystkiego się dowiem i już.

I jeszcze zdjęcia niekomórkowe z szerszej perspektywy przydałyby się, proszę ładnie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor identiko :) Zrobili nas na szaro, co :)

Akumulatorki się ładują i jutro zrobię bardziej frontalne zdjęcia - komórrrra z dystansu sobie nie radzi, więc nie robiłam.

Producent - proszszszsz: http://budrex.pl/, ale naszych drzwi na stronie nie mają. I zresztą paru innych wzorów też nie. Są dębowe, mają aluminiowy próg i okucie antywyważeniowe. Cena z montażem (8% vat) - 3950zł. Naprawdę, naprawdę piękne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forsa - wpadaj choćby i dziś! Mójmąż zaczyna ocieplać poddasze (wełna przyjeżdża przed południem :):):) )i będzie urzędował w domu od jakiejś 10.30. Ja się będę z dziećmi kręcić, więc rtudno mi się określić co do godziny. Tynk jest piękny! Brakuje opaski na dole, ale to czeka do wiosny. No i nie ma też frontowej ściany, ale przy tej pogodzie - kto wie :)

No i dzisiaj ruszy grzanie w domu!!!!!!! To był taki nasz świąteczny sekret - jest kotłownia, dziś woda pójdzie w rurki :):):)

 

Womysia urządza wnętrza czyste i proste - w sam raz dla mnie. Pokazywała boskie szafy z bezramkowymi drzwiami - w wiatrołapie taką chcę. System suwany mi się nie zmiesci, zresztą - nie podoba mi się za bardzo.

 

A co do świąt za krótkich - obejrzyjcie przyszłoroczny kalendarz i składajcie podania o urlopy w odpowiednim momencie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tego linka - chętnie poczytam, bo widzę sporo moich klimatów.

 

Sylwia, jak znajdziesz stolarza który ogarnia takie rzeczy jak szafy bezramowe i nie zabija ceną - daj znać.

Takie drzwi już mi chodzą po głowie od pewnego czasu, tylko że ja potrzebuję nie do szafy, a wejściowe do garderób i spiżarni, zlicowane ze ścianą (obitą np. tą samą płytą). Kumaty stolarz potrafiący zrobić takie bezramkowe do szaf, takie jak ja chcę też chyba powinien dać radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...