Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

Sylwia mnie przed taką ścianą powstrzymuje póki co obawa o biały pyłek na podłodze...ale podobno są kredy nie pylące. Też gdzieś czytałam, że żeby podkład magneytczny trzymał jako tako, trzeba położyć ze 3-4 warstwy. A farba jest gęsta i mocno widać jej grubość jeśli chce się nią pomalować np tylko jakiś wzór na ścianie. Ale wygląda taka tablicowa ściana wg mnie obłędnie i też myślę, tak jak Mila, ze coś co jest oklepane na fm w realu będzie super oryginalne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylverson ni mam pojecia co tam skaszanione, jedynie nasuwa mi sie, ze przylcze do umywalki jest nisko, o ile to umywalka a nie np bidet ;) i o ile chodzi o przylacze, bo pewnie o kafelki, jeszcze jedna rzecz, co mi przychodzi na mysl, to kolorystyka pod umywalka czarna ? ;)

 

idziesz jak burza, zmiany ze zdjecia na zdjecie sa ogromne, godzina zero zbliza sie szybkimi krokami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjście jest proste, ale trzeba skuć wszystko z tej ściany i z geberitu: otóż ucięty kafel powinien wypaść na samym dole, nad podłogą... i byłoby, jak powinno... aj

 

 

edit:

ale cos mi świta, że Ty mówisz o czym innym niz ja! bo Tobie idzie o ten wąziutki pasek z lewej, tak? a mnie o cały poziomy pas wieńczący ścianę - one też sa ścięte

 

obejrzyj teraz - czy to się rzuca w oczy w ogóle???

Edytowane przez sylwerson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko i wylacznie o czarne kafle ?

ja przegladam zdjecia wzdluz i wszerz i nie czaje o co chodzi, nie liczac malych kawalkow bialych kafli

dla Ciebie na pewno to juz widac na 1 zdjeciu, ale albo zdjecie malo wyrazne, albo czepiasz sie i nic nie widac ;)

 

buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania - widać tylko te wąskie po lewej. Musiałam przeanalizować kilka razy fotki, żeby zlokalizować problem węższych od góry. Jest ok.

 

 

Dziewczyny - powiedzcie mi jaki gruz się nadaje pod taras, bo nie wiem co zostawić a co wywalać? Wiem że najlepszy jest cementowy, ale takiego mam najmniej - głównie ceramiczny z pustaków i z silki - nada się? I czy to się jakoś rozbija? Jeśli tak to na jakiej wielkości kawałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie - bo już się bałam że nie będę mogła tego wykorzystać :) Do rozbijania to nawet kilof by nam się przydał - mam klika wielkich brył betonu i jakieś woreczki cementu skamieniałe...

A kupowałyście dodatkowo jeszcze kliniec jakiś, czy sam gruz wystarczył pod całą kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...