Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Macie rację, jestem okropna. Wakacje mącą w głowie - dopiero wróciliśmy z Chłapowa, utonęłam w górze prania.

 

In plus jest to, że dom mieć, bosko jest. Goście wpadają, winko się popija, basenik rozłożony do chlapania stoi. In minus, że lodówka się sama nie napełnia!

Niedokończona garderoba daje się we znaki - rozbebeszone kartony z ubraniami, torby po powrocie z wakacji rozpakowane na wpół, część rzeczy wisi w garderobie. Masakra. Obrazu rozpaczy dopełnia pralnia, w której trzeba było dokafelkować podłogę - wskutek tego zabiegu pralka wyjechała do hallu, suszarkę mam na środku przejścia. Nie mogę ich ustawić, bom słomiana wdowa, a w dodatku ściana tam jest niedomalowana, więc klops. Póki nie opanujemy ciuchów, kiepsko to widzę. Zagraconą mam całą górę.

Próbuję dopracować pokoje dzieci, które na razie są prowizoryczne mocno. I tak jak miałam wyklarowaną wizję wszystkiego innego, tak tu się biedzę strasznie. Młodemu biurko musimy wstawić - w tym sezonie pierwszy rok szkoły :) Mam ewidentne kłopoty z wypośrodkowaniem konceptu, żeby surowa prostota spotkała się gdzieś z dzieciowymi kolorami i stertą zabawek.

W czwartek wchodzą brukarze na taras - musieliśmy zdjąć kostkę :( Spieprzone po całej linii schody zaczęły się przewracać :(:(:( Ale cóż - nauczkę z tego należy wyciągnąć i nigdy nie dać się tak wpuścić w kanał. Poprawki robi inna ekipa już.

Nadal nie mam drzwi wewn. i barierek - u Spirei albo Tataraka widziałam coś w guście, muszę poszukać i się zdecydować w końcu.

Decyzyjność mi siada ;)

 

A co u Was??? Byś się, Mila, zdobyła na jakieś fotostory choćby! Idę czytać wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie zrozumialam z tymi drzwiami w lazience , chodzi o drzwi prysznicowe czy dzrwi lazienkowe ?

 

buziaki!

 

pod prysznicem miało nie być drzwi, kabiny, czegokolwiek

 

ale jednak musimy dać drzwi, bo sie robi rozlewisko za duże - woda ucieka na resztę pomieszczenia bardzo

 

 

nawet mam juz szybę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila, no tu Cię znalazłam! Co u Ciebie? Tynki są? Jakieś fotki czy cuś? Sylwia sorry za OT.

 

A i złe rzeczy piszesz. Liczyłam, że się wprowadzimy i na spokojnie Ł. będzie sobie garderoby skręcał... łoj coś czuję, że to się źle skończy.

 

A da się żyć bez drzwi? Bo my się tak wleczemy, że swoich jeszcze nie zamówiliśmy, więc też czeka mnie mieszkanie bez drzwi. Jak rozwiązaliście sprawę gości i toalety? Cicha umowa, że nikt inny nie zapuszcza się wtedy w te rejony domu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki :)

 

U mnie tynki się kończą powoli - góra zrobiona. Się wzruszam jak to widzę :rolleyes:

Ale bajzel jest taki, że się zastanawiam po jaką cholerę tak pucowaliśmy przed elektryką... Na pewno stan chałupy nie nadaje się na razie do oglądania ani zdjęć :sick:

 

Powiedzcie mi, gdzie i jaki kupowałyście styropian na podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) czyścioszek :)

 

 

a ja mam za sobą pierwszą awarię - pękła uszczelka pod zabudową geberita na górze i woda lała sie przez pół nocy :(

 

wiatrołap, kotłownia - mokruteńkie; zabudowa - w połowie rozbita :(:(:(

 

 

a hit oprócz awarii - rozebraliśmy taras i własnie nam go odbudowują, ech-pech z brukarzami pierwszorzedny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...