Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja bym zapytal czy kotwy do klinkieru to kupywales czy cioles z drutu oraz czy bedziesz ocieplal garaz jesli tak to styropian czy wata.Budowa pieknie idzie ,ale i koszty rosna szybko.Powodzenia w budowie.

 

kotwy cięte z drutu - majster tak zarządził

na garaż pójdzie styropian

 

te koszta to faktycznie zasuwają niemiłosiernie a człowiek się przyzwyczaja do operowania kwotami z dużą ilością zer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwerson - zmieniłaś avatar i płeć ;) a ja nic o tym nie wiem?!

Najbardziej z fotorelacji podoba mi się okno kuchenne - za wymiar i jadalniane - z trzema modelami. Wszystkie Twoje?

 

ten avatar to eksperyment a płeć mam zależną od interpretacji :):):)

dzieciaki wszystkie prawie nasze :) większa dziewuszka jest przyjacielska, ale urodziła się dzień po moim synku, więc są jak bliźniaki

 

i tym sposobem mam troje, jak Ty :)

Edytowane przez sylwerson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Będąc nauczycielem nie ma co się chwalić ponad 2 miesiącami wakacji. :no:

Zauważyłam, że jest to temat drażliwy i większość społeczeństwa wysłałaby tych trutni - pedagogów na kolonie - najlepiej karne.:p Gwoli ścisłości - mi też zaczął się najfajniejszy okres w roku: czas na odpoczynek i rozkręcanie firmy ( czy to się wzajemnie nie wyklucza???) Pozdrawiam pokrewną duszę :bye: n-l "nietablicowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część moich kolegów po fachu nie przyznaje sie do pracy w szkole - więcej nawet, bo udają, że robią coś innego

Żenada kompletna... Ja się siebie nie wstydzę, nikt mi dotąd wakacji nie wypominał (może dlatego, że gros moich przyjaciół to nauczyciele ;) )

A jaka firmę otworzyłaś właściwie?

 

PS

znowu zmieniłam avatar i może nawet płeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy z majstrem spięcie

taki spokony człowiek a tak sie uniósł źle pojętym honorem, że aż się zdziwiłam

 

architekt nasz wpadł znienacka na budowę i pogadali o takim gzymsie - majster nie chce go robić, bo "się nie da"

architekt go obsztorcował a ten się obraził

 

dziś obwieścił, że... kominów z klinkieru nie wymurują...

dam mu czas do jutra, żeby ochłonął, a potem pogadam, bo to dziecinada zwykła

i kłopot dla nas jak choroba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka uroda z pewnością jest atutem, nie tylko budowlanym :). Nie powiedziałabym, że takowa posiadam, ale nadrabiam miną ;) Majster ma urlop teraz, więc ochłonie, mamy nadzieję, i wróci pełen zapału do murowania poddasza. Belka zostaje - okazuje się, że nie ma błędu żadnego, kierowniczka się zbulwersowała architekta niewiedzą i zrugała go z góry na dół. Byliśmy świadkami tej rozmowy i powiem Ci, że niełatwe to doświadczenie... Dosłownie - między młotem a kowadłem. Wybraliśmy kowadło:D i nie podpieramy belki, bo się utrzyma wszystko tak jak jest.

Uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :)

 

Się przywitać i zapoznać chciałam ;)

 

Nie dość, że jesteśmy na tym samym etapie (ale pewnie niedługo tak będzie, bo my na dachu w tym sezonie poprzestaniemy, a reszta na wiosnę), to jeszcze okolice w miarę bliskie :yes:

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

ps. w jakim wieku masz dzieciaczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Śmieciaki małe - Luka ma 5 z ogonkiem a Oliszka 3 i 10mies. W sam raz na wspólne łobuzowanie :) Budowa ich wykańcza fizycznie - zwykle o 20 po całym dniu buszowania w cegłach/błocie/piachu i innych tam dostępnych, śpią smacznie.

A gdzie Ty się, milek (miłek?), budujesz, bo to mi umknęło, chociaż na grupie czytuję Cię przecież?

 

Majster nadal sfoszony, szczęśliwie nie jest moim mężem, żebym się miała przejmować na lata ;)

Kombinujemy potrzebne materiały, bo 11.VII urlop zaczynamy i wszystko musi być tip top. Żeby tak jeszcze deszcz zechciał się wstrzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...