Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na razie nie zalozylam dziennika, bo mialabym tam moze ze 3 wpisy w przeciagu roku ;) zastanawiam sie nad sensem, ale moze jak cos sie u mnie ruszy, to jednak bede chciala miec jakas pamiatke, historyczne ujecia ;) ale chyba bardziej zaloze fotogalerie :)

bede miala dom pietrowy z dachem czterospadowym, jakos nie przekonala mnie mozliwosc dachu plaskiego akurat w bryle mojego domu, lekko mowiac, nie wygladaloby to dobrze, choc architektka nas namawiala, jednak stwierdzilam, ze bardziej jej zalezy na rozszerzeniu swojego portfolio - moze nieslusznie - niz na obiektywnej ocenie, a moze to sprawa gustu

 

czy dobrze mi sie wydaje, ze kosztorys masz nieuzupelniony ? ;) niesmialo tam zagladam, aby sobie w jakikolwiek sposob zobrazowac wielkosc kosztow

boje sie tez poszukiwan kredytu i problemow z przyznaniem zwiazanych, bo az nie ma umowy stalej o prace i byc moze lub na pewno wplynie to na wielkosc przyznanego kredytu, no ale na razie to przyszlosc

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuta - nic na siłę, jeśli płaski dach Wam się nie podoba, to nie należy go robić; nawet jeśli moda nakazuje (a nakazuje, oj ;) ); też sie wahałam nad dziennikiem, założyłam najpierw jako blog, zmieniłam potem na klasyczny wątek

i tak jest ok - wydrukuję sobie kiedyś własna książkę ;)

a kosztorys uzupełniony - ostatnio mało wydatków, ot co :)

 

kocimięto - jak to nie na forum, skoro na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

byłam z uczniami na wyjeździe integracyjnym

 

powiem więcej - organizowałam ten wyjazd :) ma troszku dość wszystkiego :):):)

w domu dokończono elektrykę, rury od odkurzacza centralnego, Mójmąż ogrodzenie z kumplem wreszcie robi (10% słupków stoi juz sztywno ;) )

w pn. tynki wewnętrzne robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...