Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika "Nasz dom przy Liliowej, czyli bliżej niz dalej :)"


sylwerson

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 878
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bry :)

 

Bardzo przyzwoita cena za tą podłogówkę Wam wyszła - chyba się uśmiechnę o namiar, to bym wyceniła moją.

A jakiej firmy rurki odkurzaczowe kładliście? Jakiś projekt robiliście do tego, czy na żywioł?

 

Zajrzeliśmy do Was w sobotę przejeżdżając nieopodal - podziwialiśmy kabelki (z auta oczywiście):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , przeprasza chcialam zapytac , bo co spodslyszalam o membranie ... gzdies wyczytalam ze ty cos tam planujesz z nia ... Bo ja mam w projekcie tez membrane - zerknij w moj dziennik .... i juz 2 miechy szukam kogos kto mi takie cos wykona - raz ze nikt niechce bo za mala powierzchnia , dwa ze ja nie do konca mam plaski dach i trudno chyba tam bedzi esie dostac taka maszyna ...masz kogos kto Ci to zrobi ?? ile chca za to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, dzięki laski - kjuta - podłogówka wszędzie, ale tak jest brudno po tynkowaniu, że wątpię w szybkie rozłożenie styropianu ;) wprawdzie hydraulik zapewnia, że nie ma problemu, ale on tego jeszcze nie widział

 

tynkarze skończą jednak jutra a w środę sprzątają (tak sami się zaanonsowali dzisiaj), no pożyjemy, zobaczymy

 

kirbudka jest - była na wycieczce :):):) wpadnie na odbiór tynków

 

dzieciaki sie maja lepiej jakby, ale do pełni szczęścia daleko - przedszkole za tydzień dopiero :bash:

no, lecę pracować, ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjucie sie kot w ava zbiesił ;)

 

mam mało siły a dużo obowiązków

jutro niby tynkarze kończą - marnie to widzę, zważywszy, że dziś nie było tynków na ścianach kotłowni, w małej łazience, na klatce schodowej a niedoróbki wszędzie

 

weryfikacja ich pracy jutro - się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...