Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 months później...
polecam ww firmę - tynki wyszły bardzo ładne, dom po działaniu ekipy elegancko sprzątnięty - jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam (powiat legionowski) - robione były tynki twarde gipsowe

namiary na firmę Anatak wzięłam z forum Muratora - wielokrotnie była polecana :)

 

dziękujemy za słowa uznania, współpraca bardzo udana, polecamy się na przyszłość :)

pozdrawiamy

A&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich,

 

Długo zastanawiałem się nad tynkami gips czy cementowo wapienne. Ostatecznie wybrałem pierwszą opcję. To jest zupełnie inny efekt. Mam porównanie jeżeli chodzi o łazienkę zatartą na ostro i sufit na gładko cementowymi. Polecam gipsowe.

 

Jeżeli chodzi o firmę ANATAK, wybrałem tą firmę z muratora. Więc tak naprawdę nie znałem ich pracy. Pojechałem zobaczyłem realizację i zdecydowaliśmy się wziąć tą firmę, są to młodzi chłopcy, którzy znają się na robocie. Tynki można sprawdzić lampą i nie ma żadnych fal i nierówności. Bardzo mi się podoba ich praca. Szczerze polecam tą firmę, osobą, które chcą mieć ładne i proste ściany. Panowie wykonali prace diamantem, jest to twardszy gips i trudniej się go kładzie. Całe miejsce wykonania prac było posprzątane tak, że od razu ociepliłem podłogę. Sama praca przebiegała w luźnej atmosferze i hitami muzyki Dance : ) O chamstwie nie ma mowy. Komentarz miałem napisać już w sierpniu, ale jak to bywa na budowie, wiecznie nie ma czasu… Jeżeli szukasz dobrej ekipy to polecam ANATAK. Zdjęcia mogę wysłać na email z wykonanych prac.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Sebastian Zyrardów

Edytowane przez seb1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Długo zastanawiałem się nad tynkami gips czy cementowo wapienne. Ostatecznie wybrałem pierwszą opcję. To jest zupełnie inny efekt. Mam porównanie jeżeli chodzi o łazienkę zatartą na ostro i sufit na gładko cementowymi. Polecam gipsowe.

 

Jeżeli chodzi o firmę ANATAK, wybrałem tą firmę z muratora. Więc tak naprawdę nie znałem ich pracy. Pojechałem zobaczyłem realizację i zdecydowaliśmy się wziąć tą firmę, są to młodzi chłopcy, którzy znają się na robocie. Tynki można sprawdzić lampą i nie ma żadnych fal i nierówności. Bardzo mi się podoba ich praca. Szczerze polecam tą firmę, osobą, które chcą mieć ładne i proste ściany. Panowie wykonali prace diamantem, jest to twardszy gips i trudniej się go kładzie. Całe miejsce wykonania prac było posprzątane tak, że od razu ociepliłem podłogę. Sama praca przebiegała w luźnej atmosferze i hitami muzyki Dance : ) O chamstwie nie ma mowy. Komentarz miałem napisać już w sierpniu, ale jak to bywa na budowie, wiecznie nie ma czasu… Jeżeli szukasz dobrej ekipy to polecam ANATAK. Zdjęcia mogę wysłać na email z wykonanych prac.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Sebastian Zyrardów

 

miło przeczytać taki komentarz i docenienie pracy naszej ekipy :)

 

pozdrawiamy A&T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiowane z grupy Halinów

http://forum.muratordom.pl/group.php?gmid=1103344&do=discuss#gmessage1101662

 

by GT

" Polecam tę ekipę 511 835 310. Namiary wziąłem z tego samego forum i jestem zadowolony. Robią agregatem szybko, dokładnie, sprawnie i w dobrej cenie."

 

pozdrawiamy również tutaj Pana Grzegorza :)

Edytowane przez anatak
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam,

 

interesuje mnie wykonanie tynków cementowo-wapiennych w domu jednorodzinnym - okolice Grodziska Mazowieckiego. Budynek powierzchni ok 180m2 wraz z garażem. Proszę o informację o cenach tynków cem-wap oraz gipsowych dla porównania.

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

odpowiedź wysłana, wykonujemy zarówno tynki gipsowe (zwykłe i twarde), jak i cementowo-wapienne, zapraszam na budowę do obejrzenia naszych prac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie.

Mam do położenia tynki w domu parterowym o łącznej powierzchni 236m2, powierzchnia tynków wraz sufitami będzie w okolicach 1000m2.

Lokalizacja budowy na południe od Warszawy (rejon Piaseczna).

Mam kilka pytań dotyczących Państwa usług:

 

1. Jaka jest cena za 1m2?

2. Jakiej wielkości otwory okienne/drzwiowe są odliczane od powierzchni?

3. W jaki sposób wykańczacie Państwo połączenie tynku z oknem?

4. Kiedy są wolne terminy?

5. Ile czasu trwa wykonanie usługi na takiej powierzchni?

6. Czy są a jeśli tak, to jakie są dodatkowe koszty poza powierzchnią tynkowania (obsadzanie puszek elektrycznych, narożniki wewnętrzne czy zewnętrzne, obrabianie glifów, czy inne o których nie wspomniałem)?

7 Gdzie można obejrzeć Państwa prace?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam do położenia tynki w domu parterowym o łącznej powierzchni 236m2, powierzchnia tynków wraz sufitami będzie w okolicach 1000m2.

Lokalizacja budowy na południe od Warszawy (rejon Piaseczna).

Mam kilka pytań dotyczących Państwa usług:

 

1. Jaka jest cena za 1m2?

2. Jakiej wielkości otwory okienne/drzwiowe są odliczane od powierzchni?

3. W jaki sposób wykańczacie Państwo połączenie tynku z oknem?

4. Kiedy są wolne terminy?

5. Ile czasu trwa wykonanie usługi na takiej powierzchni?

6. Czy są a jeśli tak, to jakie są dodatkowe koszty poza powierzchnią tynkowania (obsadzanie puszek elektrycznych, narożniki wewnętrzne czy zewnętrzne, obrabianie glifów, czy inne o których nie wspomniałem)?

7 Gdzie można obejrzeć Państwa prace?

 

Pozdrawiam.

 

odpowiedź na wszystkie pytania wysłana PW

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...