Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 177
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

Przesyłam wpis jaki dodałem do swojego dziennika :D

BONIE w zasadzie zakończone, pozostałą jeszcze kwestia położenia gładzi nad ich górną krawędzią.

Użyliśmy bonie firmy Bella Plast BP11 H3 L300 wraz z łącznikami BP11 ŁĄCZNIK H3, gdzie górny wąs pozostał, dolny został usunięty, każda bonia po jej zewnętrznej stronie została zmatowiona papierem ściernym i kolejno przesmarowana Quart gruntem firmy Remmers (drobny piasek z klejem). Bonie były mocowane na gipsie i na kleju do płytek. W mojej ocenie "proces technologiczny" ich montażu jest już na tyle stabilny, że firma Anatak może już przyjmować zlecania na kilometry :lol2: Przy okazji słowa uznania i podziękowania :bye:

 

[ATTACH=CONFIG]237730[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]237731[/ATTACH]

Edytowane przez zygii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 months później...

Przypominam się w sprawie maila z 22 maja:)

 

Witam,

 

około września będę potrzebował wyremontować tynki wewnętrzne.

 

Przez naprawę tynków rozumiem uzupełnienie istniejących pęknięć i braków w tynku oraz położenie cienkiej warstwy tynku wapiennego w celu ujednolicenia struktury. Powierzchnia ścian to około 220 m2.

 

Chciałbym zapytać czy podjąłby się Pan takiego zlecenia i jaka byłaby orientacyjna cena pracy (z materiałem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się w sprawie maila z 22 maja:)

 

Witam,

 

około września będę potrzebował wyremontować tynki wewnętrzne.

 

Przez naprawę tynków rozumiem uzupełnienie istniejących pęknięć i braków w tynku oraz położenie cienkiej warstwy tynku wapiennego w celu ujednolicenia struktury. Powierzchnia ścian to około 220 m2.

 

Chciałbym zapytać czy podjąłby się Pan takiego zlecenia i jaka byłaby orientacyjna cena pracy (z materiałem)?

 

odpowiedź wysłana

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...