Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

Na pierwszy rzut okiem ,bardzo ładne szarości,ale troszkę zmian głównie w detalach dobrze by zrobiło, też przydało by się jeszcze np. wymienić łóżka w dziecięcych pokojach, w salonie czy ten stół nie jest za wysoki ? W kuchni natomiast stół i krzesła chyba tymczasowe ? sama kuchnia nie jest składna, skoro jest otwarta powinna być stylizowana na pozostałą resztę domku, no i luksfery, lepsza była by ścianka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na pierwszy rzut okiem ,bardzo ładne szarości,ale troszkę zmian głównie w detalach dobrze by zrobiło, też przydało by się jeszcze np. wymienić łóżka w dziecięcych pokojach, w salonie czy ten stół nie jest za wysoki ? W kuchni natomiast stół i krzesła chyba tymczasowe ? sama kuchnia nie jest składna, skoro jest otwarta powinna być stylizowana na pozostałą resztę domku, no i luksfery, lepsza była by ścianka.

 

hejka, te łóżka to dopiero chyba co kupione, więc pewno pozostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodusia widać że ogromnie się cieszysz tym domkiem a to najważniejsze, ogólnie jest ok, ale tej listwy na klatce schodowej też nie kumam, kuchnia ładna ale raczej w nowoczesnym stylu, ta kuchenka mikrofalowa wygląda troszkę na niedopracowaną, ale moze tak wydaje się ze zdjęcia i te luksfry to nie moja bajka, je raczej by zlikwidowała, pozdrawiam

 

 

ach zapomniałam , schody przepięknie wybarwione, bardzo ładny , ciepły odcień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek dadusi ma swój klimat bez dwóch zdań. Zawsze do czegoś można się przyczepić, mi też listwa na schodach średnio się podoba. Ciekawe są biurka w pokojach dziewczynek, czy one mają szklany blaty? Szukam ciekawego białego biurka do dziewczyńskiego pokoiku:)

 

Dadusiu gdzie kupiłaś głęboki zlew do pralni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek dadusi ma swój klimat bez dwóch zdań. Zawsze do czegoś można się przyczepić, mi też listwa na schodach średnio się podoba. Ciekawe są biurka w pokojach dziewczynek, czy one mają szklany blaty? Szukam ciekawego białego biurka do dziewczyńskiego pokoiku:)

 

Dadusiu gdzie kupiłaś głęboki zlew do pralni?

 

 

och MarJel, dwója ci się nalezy za źle odrobione lekcje, tak biurka maja szklane blaty, wymalowane na nich czarne kwiaty i takie tam, są z ikei i dwója za to ze ja mam też taki w pokoju córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak przy okazji są bardzo fajne te biureczka i twojej napewno się spodobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurka maja szklane blaty, wymalowane na nich czarne kwiaty i takie tam, są z ikei i dwója za to ze ja mam też taki w pokoju córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak przy okazji są bardzo fajne te biureczka i twojej napewno się spodobają

A jak się zwą dokłądnie te biureczka ? Szukam czegoś ładnego dla córeczki, najlepiej białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och MarJel, dwója ci się nalezy za źle odrobione lekcje, tak biurka maja szklane blaty, wymalowane na nich czarne kwiaty i takie tam, są z ikei i dwója za to ze ja mam też taki w pokoju córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak przy okazji są bardzo fajne te biureczka i twojej napewno się spodobają

 

No ładnie:P, ale nawet najlepszy uczeń bez pały to jak żołnierz bez karabinu;)

 

Właśnie doczytałam że blaty w tych biurkach można dobierać, ja się jednak chyba nie zdecyduję na szklany:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu że się boisz, tez tak myślałam ale jest bardzo gruby i chyba raczej nie pęknie, ja taki wybrałam bo moja córa codziennie maluje farbami , albo klei żelami brokatowymi i blat laminowany ma na 1 rok, a tu zetre ściereczką i jak nowy

 

Nie, z innych powodów, o taki blat należy bardziej dbać,pewnie też bardziej się rysuję, a moja córka do pedantek nie należy:rolleyes:. Ja jakoś szczególnie nigdy nie przepadałam za szklanymi stołami i ławami. Zresztą najpierw muszę zobaczyć te biurka i blaty na żywo, a niestety w moim mieście nie ma ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koleżanki za opinie, zlew kupiony w OBI , ale widziałam taki w CASTORAMIE. Listwa na klatce podzieliła ją na pół , i wydaje mi się że wygląda to korzystnie , bo klatka była bardzo wysoka ( ponad 5 metrów) , ale cieszę się że ogólne wrażenie jest pozytywne Dora

 

Dodusia55, mi też się bardzo podoba, widać zaangażowanie i "serce" włożone w ten dom. Teraz pewnie będziesz dopracowywać szczegóły :-)

 

Co do listwy to podzielam zdanie innych - to najsłabszy punkt i szkoda, że mając taką wspaniałą przestrzeń (5 m wysokości) idealne na galerię rodzinną/fototapetę/plakat/kolekcję aniołów lub starych pamiątek- nie wykorzystałaś potencjału i przeciełaś ją na pół - może przemyśl to jeszcze raz - w necie znajdziesz mnóstwo inspiracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...