Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

w koncu moj wyczekany SZARY naroznik w SZARYM salonie :) brakuje jeszcze troche mebli (poki co 'wyklejam' je sobie tasma malarska), dodatkow, jakosc zdjecia taka sobie, ale MUSIALAM je wrzucic ;)

 

AnnNS2, bardzo mi się u Ciebie podoba. Lubię pomaraczowe i żółte dodatki, bardzo ocieplają, a poza tym świetnie wyglądają w zestawieniu z szarym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

catherina, czarne drzwi prowadzą do wyjścia a białe do pralni, jeden z lepszych pomysłów w moim domu, brudy przed kąpielą od razu lądują w koszu na pranie, nawet dzieciaki je tak bezpośrednio wrzucają, a podczas kapieli dzieciaków mam jeszcze czas aby rozłozyć czy poskładać pranie.

 

 

inka płytki tubądzin kolekcja braid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catherina, czarne drzwi prowadzą do wyjścia a białe do pralni, jeden z lepszych pomysłów w moim domu, brudy przed kąpielą od razu lądują w koszu na pranie, nawet dzieciaki je tak bezpośrednio wrzucają, a podczas kapieli dzieciaków mam jeszcze czas aby rozłozyć czy poskładać pranie.

 

 

inka płytki tubądzin kolekcja braid

Reni1980, bardzo ładna łazienka. Super wygląda to połączenie szarości, bieli i drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AnnNS2, bardzo mi się u Ciebie podoba. Lubię pomaraczowe i żółte dodatki, bardzo ocieplają, a poza tym świetnie wyglądają w zestawieniu z szarym.

 

szary wyglada swietnie ze wszystkimi kolorami :) zamierzam uszyc poduszki w kazdym z dostepnych kolorow i wymieniac w zaleznosci od nastroju ;) a ze w narozniku mam sporo miejca to beda zawsze pod reka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni Ależ masz piękną łazienkę :rolleyes: Dzięki Tobie, mogę choć troszkę zobaczyć wyobrażenie o swojej łazience. Też planuję szarości, drewno oraz prysznic bez brodzika i ze szklaną szybą :) Pędzę zaraz do Twojej galerii coby dowiedzieć się co z czym połączyłaś, że wyszło tak cudnie, ale tutaj zapytam o prysznic: tę szybę kupiłaś gotową czy była robiona na zamówienie i jak jest mocowana?? Bardzo rozchlapuje się woda bez zabudowanej czwartej ścianki??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni Ależ masz piękną łazienkę :rolleyes: Dzięki Tobie, mogę choć troszkę zobaczyć wyobrażenie o swojej łazience. Też planuję szarości, drewno oraz prysznic bez brodzika i ze szklaną szybą :) Pędzę zaraz do Twojej galerii coby dowiedzieć się co z czym połączyłaś, że wyszło tak cudnie, ale tutaj zapytam o prysznic: tę szybę kupiłaś gotową czy była robiona na zamówienie i jak jest mocowana?? Bardzo rozchlapuje się woda bez zabudowanej czwartej ścianki??

 

Pozdrawiam

 

witam, witam, szybę kupowałam w max flizie w krakowie, woda chlapie sie tylko tyćkę, mocowana do ściany na całej długości, powinno być tam widać srebrną ramę przy ścianie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o szybie do prysznica: również mam taki patent a szybę po prostu zamiast kupować gotową zamówiłam u szklarza na wymiar. Kosztowała mnie 1/3 tego co z salonu łazienkowego znanego producenta. Szklarz przyjechał i zamontował szybę na specjalnych profilach + na górze takie "łapki". Paten się sprawdza, nic się nie rozchlapuje a wszystko wygląda bardzo estetycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako, ze wucecik prawie skonczony to i ja pochwale sie naszymi szarosciami:)

Jeszcze troszke brudnawo i bez szafki nad geberitem ale to juz prawie to:)

 

Wuela! (czy jakos tak!)

 

http://img28.imageshack.us/img28/9140/19783389.jpg

 

http://img545.imageshack.us/img545/3128/95616166.jpg

 

http://img577.imageshack.us/img577/2143/16804442.jpg

 

http://img684.imageshack.us/img684/8509/95057946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...