Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

kroowka bardzo ładna kuchnia, nawet półki na ksiązki super wkomponowane , naprawdę fajnie, tylko to cosik na lodówce, jakoś wygląda jak w dziecinnym pokoju, a pod płyta brakuje frontu?, i czy lodówka pójdzie do wymiany?, poza tym super wyszło.

 

 

 

aha piekarnika jeszcze nie ma, teraz doczytałam, jeszcze raz powiem super

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:) na lodówce jest "wystawka" z krów. Sama się wykruszy, bo nie chce się ich nikomu wycierać z tłustego kuchennego kurzu. Długo ze mną były, wiec na razie tak stanęły i stoją. Lodówka może kiedyś, na razie zostaje. Chciałabym wymienić na retro, ale fundusze nie pozwalają. Może się zepsuje niedługo.... ;)

 

A mnie się Twoja łazienka strasznie podoba.. i elewacja.. cały domek mam na oku ;) Może kiedyś będziemy mieli się nim gdzie inspirować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kroowko!

Retro lodówka do tej nowoczesnej kuchni nie będzie pasowała :(.

Jeśli myślisz o wymianie lodówki ( bo ta biała faktycznie tu nie pasuje) proponuję kupić model do zabudowy i zabudować w kolorze szafek.

Poza lodówką i wystawką krówek na lodówce kuchnia bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Monah, BetaGreta i Evelin :).

 

BetaGreta, Umywalki to Twins (60 cm) z Koła. Szafki były dorabiane na wymiar wnęki. Blat jest na wysokości 70 cm (+14 umywalka), a szafki mają wymiary 92 i 93 na 62 cm. Grubość blatu to połowa mniejszego woodentica czyli 8 cm.

Evelin, dokładnie takie założenia mieliśmy przy planowaniu tej łazienki - miało być jasno (łazienka od północy stąd biel), szaro i woodentic (na drewno w łazience mąż się nie chciał zgodzić). Płytki na ścianie to Ceramstic Bianco i szara mozaika Braid z Tubądzina. A szafki z normalnej płyty wiórowej - jakaś nowość Egger ("dąb" grafit albo szary się nazywa)

Pewna osoba ;) z tego forum zaraziła mnie już jakiś czas temu szarościami, do których powoli przekonuję męża. Na początek poszła łazienka, ale mamy już też szary wiatrołap. Mąż, który początkowo nawet nie chciał słyszeć o szarych ścianach zaczyna przebąkiwać o szarym w salonie, ale to pieśń przyszłości, bo jeszcze nie "wpadł" ;) na takie pomysły, które by mnie satysfakcjonowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes::rolleyes:

Oj piekne wnętrza macie...podziwiam pomysły i realizacje :)

 

A to mój przedpokój

 

http://images41.fotosik.pl/358/346622d829416ea8.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/198/3621e92563e9b24b.jpg

 

http://images35.fotosik.pl/198/344986ecf55b83f4.jpg

 

 

szukalam, szukalam i znalazlam Twoja ceglana sciane. Prosze- zdradz w jaki sposob i z czego ja wyczarowalas? Ja jestem kompletnym laikiem, ale wlasnie o takiej scianie marze... a poniewaz sciana z pustakow juz stoi, wiec szukam podpowiedzi i pomyslu jak cos takiego stworzyc. Z gory bardzo bardzo dziekuje i z Krakowa pozdrawiam. Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...