Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mugatko, to chyba najlepiej będzie wybrać się do sklepu z tapetami i wertować katalogi... Zerknij też do Rascha, to chyba jedne z najtańszych tapet o dobrej jakości, np.: http://allegro.pl/alle-tapety-pl-out-of-africa-tapeta-rasch-pasy-i1674499987.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
bluezee swietnie bardzo w moim guscie

Mam pytanko co to za lampa i co to za scianka meblowa Robiona na zamowienie czy kupiona?

 

Dziękuje kasiakp. Lampa to Red Connection firmy Leitmotiv zakupiona w Studio Indygo, a meble były robione na wymiar. Planuje jeszcze kupić jakąś ładną, szarą, dużą doniczkę i kwiata i coś na ścianę nad łóżkiem oraz jakiś ciekawy zegar.

A co myślicie o tych panelach zasłonowych? Pasują? Ja cały czas się bije z myślami czy dobrze zrobiłam, że je kupiłam:(

Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluezee co masz na podłodze? Ja poproszę o zbliżenie na te panele zasłonowe. Jak wygląda okno całe zasłonięte? Widzę coś czerwonego wystającego.... to fotel, kanapa? Najlepiej jakbyś wrzuciłam więcej zdjęć to łatwiej będzie coś doradzić :)

A w ogóle to bardzo podoba mi się kolorystyka Twojego salonu. Moje klimaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Korozja, widziałam Twoje mieszkanko-bardzo ładne, również moje klimaty:) Jasne, przestronne. Wiem, że szukasz czegoś na okna. Trudne zadanie przed Tobą. Ile ja sklepów oblatałam, nic nie mogłam znaleźć. Na podłodze są białe panele Hazienda, w salonie stoi jeszcze czerwony, skórzany narożnik. Wstawię jeszcze kilka fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images50.fotosik.pl/488/3f1c30a5ebd75ab3med.jpg

 

W szufladach nie ma w zasadzie uchwytów, te aluminiowe listwy są na stałe w korpusie szafki, a pociąga się za samą szufladę. Boję się trochę, czy po latach nie będzie w tych miejscach jakichś przetarć, ale pomartwię się tym później ;) Po 9 miesiącach jest ok. Co do finansów, to trudno mi powiedzieć, nie rozpatrywałam innych uchwytów.

 

Witam wszystkich :) Musiałam się tu zarejestrować, żeby o to zapytać :) Jakiej firmy jest ten karnisz i gdzie go można kupić? :) Jest tak piękny, że musiałam napisać :) Mam nadzieję, że nie zostanę za to na forum potępiona :) Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...