Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witanko,

 

mam pytanie gdzie "szarotki" kupują zasłony? były już podłogi i ściany, sofy i konsole. Może czas na zasłony. ? :)

 

Oj ! kochana to może być nowy wątek :D

Zasłony mam szyte na zamówienie. Na otwartym parterze w kuchni i salonie są proste dosyć grube ze 100% bawełny zasłony, firany też proste, bez wzorów typ woal, w pokojach indywidualnie do wystroju pokojów i już nie 100 bawełna, tylko 50/50 z poliestrem, też dobrze się układają. Zasłony spełniają rolę raczej dekoracyjną, niż użytkową. Na zamówienie jest fajnie, możesz wybrać sobie materiał i rodzaj uszycia, typowe z pewnością są dużo tańsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rere jesteś szybka jak błyskawica :D Dzięki za słowa uznania, synowi też się podoba ( na razie :rolleyes: )

 

trochę jestem zapracowana obecnie... leczę otarcia na rękach po strzyżeniu moimi diabelnymi nożycami bukszpanów, mój szanowny M tyle nasadził, że mam co teraz robić :D , ale kochana palce mam sprawne, więc przy kompie jeszcze mogę posiedzieć :cool: a tym bardziej przy ulubionych wątkach :yes:

 

 

Tapeta, to zwykła fototapeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitubaga

materiał ze sklepu z firanami, nie zrobię reklamy, nie zasłużyli. Materiał dokładnie jakaś włoska firma Spagnolo, rodzaj tkaniny Panama Liso n.133

nie są dwukolorowe ( mam kiepski aparat ) o fakturze lnianej

Jaksie Korozja Ulciapulcia dziękuję za miłe słowa :yes:

zdjątka pokoju syna są już na FM w wątku z pokojami dla dzieci, nie pamiętam czy tutaj wklejałam, ale chyba się nikt nie obrazi jeżeli jeszcze raz je umieszczę :)

 

IMG_5287.JPG

 

IMG_5288.JPG

 

IMG_5289.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...