Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aneta bardzo ładnie. Bardzo Cię proszę o pokazanie kuchni i zbliżenie na lampy w jadalni. Czegoś takiego właśnie szukam. Standardowe pytanie - co to za lampa i gdzie ją kupiłaś?:)

Anetko w gąszczu achów i ochów pominęłaś moje zapytanie:). Czy mogałbyś coś napisać o lampach w jadalni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo!:)

Lampa nad stolem to Ikea, nie pamietam modelu ale sa w 2 kolorach - biala i czarna, nie mam zdjecia z zaswieconym set rawem , zrobie i wkleje ale nie dzis;)

lodowka Siemens ale nie pamietam jaki model, musze znalezc w fakturze. Moja chlodziarka ma zdaje sie 180cm, ma malenki zamrazalnik i 3 szuflady vita fresh - dla mnie super, troche glosna, bede dzwonic do serwisu czy to normalne, podobno generalnie system no frost jest dosc glosny.:(

Kuchnia jest pomalowana zmywalna farba Jotuna, nic nie bedzie dodatkowego pomiedzy plyta a okapem, sciana myje sie bardzo dobrze.:)

Z dech na podlodze jestem zadowolona, w poprzednim mieszkaniu tez tak mialam i sie sprawdzalo:)

Piekarnik faktycznie jest bialy i nie widac co sdzieje sie w srodku , dla mnie to nie jest problem bo nie wiele pieke ciast, jesli juz to mufinki , za to czesto uzywam go do pieczenia ryb i mies i zagladam do srodka, do poprzedniego tez zagladalam:D

jesli zapomnialam odpowiedziec na jakies pytanie to prosze sie przypomniec i przepraszam, ze odpowaiadam tak masowo na Wasze pytania a nie personalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być moje ?? :D

 

Sypialnia w szarościach

 

IMG_5345.JPG

 

IMG_5359.JPG

 

IMG_5355.JPG

 

Obecnie jestem na etapie szukania jakiejś fajnej narzuty, ta jak widać jest trochę za duża, może macie jakieś propozycje ?? :)

 

Mirka, prześliczna sypialnia, ale przede wszystkim zaintrygowała mnie Twoja podłoga! Czy możesz napisać czy to są panele i ewentualnie jaka firma, kolor. Będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta piszę z rozpaczliwą prośbą - potrzebuję ładny szary kolorek farby - BEZ niebieskiego odcienia. Chodzi o szary-szary. Nie chcę szaro-niebieskiego, szaro-zielonego czy szaro-fioletowego. Please doradźcie coś, bo jestem na skraju załamania nerwowego.

 

Pokój i przedpokój w moim mieszkaniu zostały dziś pomalowane po raz trzeci. Ściany kolejny raz wyszły błękitne. Normalnie jestem tak wściekła że dymię uszami.

 

HELP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...