Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

aricia ten pierwszy i owszem...ale jeszcze czekam na inne propozycje :)

 

duś to azzardo bruno - faktycznie podobna do cosmo :)

 

joliska moze faktycznie do mojej 'pstrokacizny' lepiej nie przemalowywac scian ;) chociaz wlasnie na tej scienie brakuje mi koloru/kolorow

 

ilona mam kilka kompletow poduszek w roznych kolorach nie mowiac juz o obrazach i co jakis czas przewieszam i przestawiam ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny doradźcie mi proszę odnośnie mojego salonu (zdjęcie ten wątek str. 64 i 66). Aricia już pisała żeby ocieplić wnetrze, wiadomo podłoga aż sie prosi o coś miękkiego. Tylko jaki kolor i co dokładnie? Gładki szary chodniczek? Czy coś multikolororowego? Ten sam problem mam ze ścianą? Jakie to mają być obrazy, obrazki? Aricia coś pisała, ze może coś retro... Może też fajnie będą wyglądać multikolorowe? W przedpokoju mam kolorowy , kulkowy wieszak hang it all może nawiązać do tych kolorów? No i jakiego koloru kupić poduszki??? Ogólnie mam problem czy wprowadzać do tehgo wnętrza jakieś kolory czy zosytać przy bieli, szarości z akcentem czerwonego? Jeżeli to możliwe to fajnie by było zobaczyć konkretnie co macie na myśli-link do rzeczy bardzo pożądany:)

Bluezee, masz już kolory wprowadzone; czerwień i szary i tego się trzymaj:)

Chociaż multikolor lub wzór lub kształt też wyglądałby fajnie;)

Tu znajdziesz fajne pomysły na dywany.

I tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluezee, masz już kolory wprowadzone; czerwień i szary i tego się trzymaj:)

Chociaż multikolor lub wzór lub kształt też wyglądałby fajnie;)

Tu znajdziesz fajne pomysły na dywany.

I tu.

 

Tyle, że ja właśnie tego pomysłu nie mam i nie wiem co konkretnie wybrać aby się wpasowało w klimat. No i nic mi po propozycjach dywanów za bojońskie sumy, które nawet są pewnie nieosiągalne w polskich sklepach... ale dziękuje za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta s pięknie :) powiedz jak się robi takie obramowanie okna? to pewnie oczywista oczywistość ale jakoś nigdzie nie trafiłam na opis

 

My identyczne obramowania, a na nich okiennice wewnętrzne, będziemy robić sami. Wystarczą drewniane, świerkowe listewki na ok 8cm, ukośnica, ręczna piła, biała farba, klej do drewna i betonu, trochę białej szpachlówki i gotowe :) Niestety na razie nie mamy co pokazać bo zbyt wiele jest pilniejszych innych rzeczy, (wykończeniówkę robimy w całości sami), ale może kiedyś coś pokażemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna porada w trybie natychmiastowym!!!!

co pobejcuje mi sosnowe drewno na taki kolor?

nie musi być zabezpieczone przed czynnikami środowiska!

pomożecie?????

joliska....znów do Ciebie się uśmiecham :D

 

Ale czemu do mnie, o Mistrzyni Szarości? :D Próbowałabym bejcą/lakierobejcą np. dąb, palisander lub rustykalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aricia za linki, musze przemyśleć te rzeczy. Podobają mi się bardzo te etsy na ściane, tyle że ja mam już napis na ścianie i nie wiem czy nie za dużo się zrobi tych liter. Jednym słowem wprowadzić jeszcze jakieś kolory na to wychodzi...jak by ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...