Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

patrzac na te motylki odbieram wrazenie ruchu - tak dobrze je poprzypinałaś

wprawdze ja tu nie mam nic gadania, ale drugie wrażenie (po wrazeniu ruchu) jakie odebrałam, to to, że mogłaby ta cała kompozycja z motylami byc większa na tej ścianie. pewnie sie mylę, ale to tylko takie moje subiektywne wrażenie

albo większa, albo niżej powieszona, sama nie wiem do końca....cos z proporcjami

Edytowane przez Zielony ogród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większe? może by i mogło, tylko że to już waży dobre 10 kg ! i skręcałam to na blachy od spodu, a przy większej płaszczyźnie trzeba by zastosować jakiś inny myk, który zwiększyłby stabilność. ( brak narzędzi jednak czasem jest przeszkodą ;) ) btw, to wisi nad głowami i chyba nieswojo czuła bym się z czymś cięższym :D

niżej powieszone mogłoby za bardzo korcić pewnego ciekawskiego, wszędobylskiego, Małego Człowieczka ;)...i tak musiałam dać popracować Mu wkrętarką!!! ;) :lol2:

 

nie ukrywałam ich wcaaaale!!! skończyłam je w noc poprzedzającą publikację :-P :D

 

dzięki raz jeszcze :D

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako stały gość pozwalam sobie wkleić moją szarą łazienkę, mam nadzieję, że może komuś się spodoba tak jak mi :)

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fb/bf/cqfg/WyvH6DwbRZa9PJdTFB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fb/bf/cqfg/iWkfceIQIrYZGWw0rB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fb/bf/cqfg/BPFdM8SAJwDy6KIfCB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/fb/bf/cqfg/FYwpadU0meejcAQmpB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skat, łazienka PRZE-CUD-NA !!!! prosta, efektowna za razem ! i to co uwielbiam - wszystko, czego nie powinno być widać, skrzętnie ukryte ( no może poza gniazdkiem nad kibelkiem ;) ). brawo!

p.s. jestem strasznie ciekawa pozostałych , Twoich wnętrz :D

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny :)

gniazdko nad zabudową miało być niżej, ale nie wyszło, bo geberit za niski, przydaje się i takie, przy umywalce wyszło jedno i mi malo :) jedną puszkę musialam zaanektować do podłogówki...

reszta wnętrz nie nadaje się jeszcze do pokazania :) remontuję i wykańczam pięterko w domu, parę lat temu jak się wprowadziłam to było jakoś tak po najmniejszej linii oporu i kosztów, meble z BRW itd :) teraz jadę po kolei od nowa z większą świadomością...

kolorowy plakat to wlasnie plakat zaproszenie na wystawę jakiejś zagranicznej malarki, dostałam go od kolezanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie mogę się w takim razie doczekać końca remontu, którego efektami, mam nadzieję, podzielisz się z nami :D

cały czas nie mogę napatrzeć się na Twoją łazienkę :yes:. cudne połączenie kolorów, piękny odcień turkusu :D

zdradzisz, co to za tynk?

p.s. może spróbuj zamienić miejscami obrazki, wtedy ten pionowo ustawiony będzie przysłaniał gniazdko, kiedy nie jest używane ;)

Edytowane przez aricia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aricia w taj chwili ten mniejszy obrazek wywędrował do sypialni, a duży własnie zasłania gniazdko :) oba razem nie grały :)

 

efekty pewnie pokażę, ale to potrwaaaa, nawet łazienka jest jeszcze nie skończona, nie pokazałam ściany naprzeciwko drzwi, gdzie będzie wanna, wstrzymuje mnie wymiana okien, która nastąpi nie wiem sama kiedy. to ślimacze tempo wynika z tego, że tak do końca nie wiem czego chcę :) zmieniam koncepcje z miesiąca na miesiąc na razie :)

narendil pokazywałam już łazienkę w gazecie i tu w wątku łazienkowym i tym o prysznicach bez brodzika, pewnie w ktorymś z tych miejsc widziałaś i cieszę się, że mogłam kogoś zainspirować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynk to gotowy tynk drobnoziarnisty, kładziony cienką warstwą na zwykły ręczny cementowo wapienny, ale w niektórych miejscach wyszedł nieciekawie, dlatego jak już nastąpi ta wyyyczekiwana wymiana okna położymy jeszcze jedną warstwę poprawkową i na koniec zaimpregnujemy lepszym gruntem malarskim, bo minimalnie, ale się kruszy. Lakierować nie chcę, żeby się nie świecił jak .... :)

surowo wyszło? moim zamiarem było prosto właśnie po to, żeby często zmieniać dodatki, bo ja lubię przemeblowania i taka raz urządzona na picuś glancuś przestrzeń życiowa bardzo szybko by mnie znudziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...