Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bastki, pieknie u Ciebie. :wiggle: Mam pytanie troche... od czapy-czy mogłabys podac wymiary szafki pod tv?:oops:

 

 

 

 

szafka po tv ma 240cm długości, wysokość 38 cm a głęboka jest na 40cm

 

 

i wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za miłe komentarze

pozdr.

Edytowane przez Bastki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona m, o doniczkach myślę. Te mniejsze już nawet zaczęłam wymieniać, ale chciałabym, zeby były w podobnym stylu, a trudno kupić fajne duże donice. Niektóre mają średnicę 45 cm. Poza tym trochę się wyczyściliśmy z kasy i trzeba zarobić ;).

Kasia i Wojtek, gadżet na stoliku też 7-latka :D. Ostatnio chce zostać policjantem, a o kajdankch marzył od dłuższego czasu. Te ostatnio się zacięły i strach pomyśleć co by było gdybyśmy od nego pożyczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastki,

 

Pisałam do Ciebie maila, ale nie wiem, czy dostałaś. jakoś ostatnio niedochodzą.

Interesuje mnie kolor ściany, na której stoi Wasza cudna koza oraz kolor gresu/kafli. Będę wdzięczna za kolor, nazwę i producenta, jestem pod ogromnym wrazeniem zdjęcia na forum kominkowym.

Pozdrawiam

 

 

Witaj,

Faktycznie przeoczyłam Twoje wiadomości, przepraszam.

Kolor ścian to gotowa farba z Duluxa - szarość granitu, oświetlenie w domu sprawia że na każdym zdjęciu jak i w rzeczywistości wygląda inaczej.

Kafle na podłogach to no name nie znam producenta ale kupione w Castoramie, kolor jak najbardziej zbliżony do szarego betonu. Pamiętam że była wtedy promocja a że potrzebowaliśmy ich ponad 90m2 wiec kierowałam się także ceną.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastki

Bardzo dziękuję za odpowiedź. No tak, cena przy takim metrażu robi różnicę. Czy pamiętasz wymiar: 30x30, 45x45? Pytam bo wyglądają bardzo dobrze, pomimo iż nie sa jakieś kolosalnie wielkie

 

 

 

wymiar 45x45 i pamiętam jeszcze że płytki są włoskie tzn jakiś włoski producent

 

 

 

Ola.U, wow! fajny domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...