Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

Płytki villeroy&Boch Newport. Kupiłam okazyjnie bo zostało ostatnie 20m2. Musze przyznać że na szukanie kafelków w szarościach spędziłam mnóstwo czasu:p. Ale udało się bo są super, nie widać plam, myją się też dobrze.w łazience mam SIGNUM z NG też szare, ale jak na nich wyschnie woda to trochę widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

pilnie potrzebuję porady co do mojej szaro-fioletowej łazienki. Płytki już położone, teraz pora na szafy. I tu jest problem, ponieważ nie wiem jakie dobrać kolory. Nie chcę, żeby wyszło za smutno. Na projekcie mam szafki w kolorze jasnego dębu. Nad wc także planuję szafeczkę, najlepiej szarą, żeby zlała się ze ścianą.

A co z resztą? Co proponujecie?cersanit szafa..jpgCERSANIT.4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki villeroy&Boch Newport. Kupiłam okazyjnie bo zostało ostatnie 20m2. Musze przyznać że na szukanie kafelków w szarościach spędziłam mnóstwo czasu:p. Ale udało się bo są super, nie widać plam, myją się też dobrze.w łazience mam SIGNUM z NG też szare, ale jak na nich wyschnie woda to trochę widać

 

dziękuję, a wkuchni masz dechy czy płytki drewnopodobne?? bo nie widać na fotkach dokładnie a jest ślicznie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przeglądając ten wątek zakochałam się w szarościach i mam szary wiatrołap, robi się łazienka u góry w płytkach szarych i ecru.

Na początek wiatrołap: bez mebli tymczasowy stojak zastanawiam się czy meble mają być białe czy iść w drewno

wiatrołap1.jpg

wiatrołap2.jpg zdjęcia nie są najlepsze ale innych nie mam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlena,

świetne szarości połączone z ciemnym drewnem!!!

Co to za dechy w salonie? Trudne w utrzymaniu?

 

Anjazzielonego, na parterze mamy panel z obłogiem drewnianym, dębowym. Chieliśmy koniecznie drewno, a lita deska odpada ze względu na podłogówkę :) Jest to podłoga olejowoskowana. Jesli chodzi o widoczność brudu, to tak widać....bo podłoga jest ciemna. Ale czy bardziej niż na jasnej, to nie wiem:) Nigdy nie miałam jasnej podłogi :D Myje się ją dobrze. Olejowosk ma to do siebie, że z czasem deska się poleruje, więc jest bardziej gładka i lśniąca.

 

Świetne zasłony, co to?

 

Lina, zasłony to ikeowska AINA, kolor szary. Są lniane.

 

Mlena napisz proszę co to za lampy masz nad brakiem i stołem właśnie poszukuję takich " glutków"

 

Koza79, lampy Pirum Kandel. Nad stołem duże, nad barkiem małe. Są też inne kolory: biały, aluminium i chyba złote :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlena_w dla mnie wszystko super i gratuluję pięknych wnętrz, już lecę po te zasłony z ikei:p

 

A teraz moja łazieneczka, zdjęcia na gorąco po wstawieniu luster

http://imageshack.us/a/img585/3290/imag0836d.jpg

 

http://imageshack.us/a/img407/8526/imag0834g.jpg

 

http://imageshack.us/a/img221/4286/imag0833z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlena-absolutnie przepieknie jak dla mnie!!!!GRATULUJE!!!!!Czy bedzie mozna zobaczyc wiecej?

 

Dziękuję bardzo :):) Więcej zdjęć jest w moim dzienniku :) Wnętrza "obforografowuje" sukcesywnie, bo a) nie wszystko jest skończone :( czekamy na Nowy Rok i b) zazwyczaj nie mam porządku - moje Maluchy skutecznie uniemożliwiają mi jego utrzymanie :D więc robię zdjęcia, jak posprzątam, a dzieciaki nie zdążą nabałaganić hihihihi

Ale wkrótce coś wstawię. Będzie to pokój chłopców, szary, z białym mebelkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...