Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

mlena, świetny klimat masz w domku. Bardzo podoba mi się ta część jadalniano-salonowa. A ta pustka i kładka nad salonem rewelacja!!!

Też podłączam się pod pytanie o narożnik.

 

Edit: Widzę, że już padła odp. Podejrzewałam, że to COMO ;) A możesz napisac w jakiej tkaninie macie i czy wygodnie się siedzi bez dodatkowego zagłówka?

 

proximka, Twoje szarości też lubię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mlena, świetny klimat masz w domku. Bardzo podoba mi się ta część jadalniano-salonowa. A ta pustka i kładka nad salonem rewelacja!!!

Też podłączam się pod pytanie o narożnik.

 

proximka, Twoje szarości też lubię ;)

 

rere79,Dziękuję, bardzo miło mi, że Ci się podoba mój domek :) O narożniku pisałam już w poście w powyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rere79,Dziękuję, bardzo miło mi, że Ci się podoba mój domek :) O narożniku pisałam już w poście w powyżej :)

 

Wiem i się poprawiłam :)

 

Edit: Widzę, że już padła odp. Podejrzewałam, że to COMO http://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif A możesz napisac w jakiej tkaninie macie i czy wygodnie się siedzi bez dodatkowego zagłówka?
Edytowane przez rere79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i się poprawiłam :)

 

rere79, planujemy wkrótce dokupić sobie ze dwa zagłówki. Ja planuje jeszcze dokupić do niej jakieś długie poduchy:) ale bez i tak wygodnie się siedzi :)Ten narożnik jest świetny, bo jest niski tzn. ma niskie oparcie, dzięki czemu nie zasłania widoku z jadalni na salon i kominek, no i wygląda tak...hm...lekko :)

Jesli chodzi o tkaninę, to nie jest jakas wyszukana, bo spdobał nam się akurat ten w sklepie i wzięliśmy od ręki (inaczej musielibyśmy czekać ok 8 tyg, więc nie było wiadomo, czy mielibyśmy na czym w Święta siedzieć ;P). Ale tkanina dobrze sie czyści, podoba nam sie jej odcień i na razie jest ok:)

tkaniana z grupy II, nr KR9914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wszystkich szaromaniaków proszę o radę dotyczącą koloru ściany.

Zrobiłam próbkę fluggera w kolorze rain grey który miał być jasnym szarym a wyszedł jak dla mnie trochę za ciemny.

Jaką farbę polecacie żeby uzyskać ciepły czystoszary i jasny kolor.

Wypowiedzcie sie też proszę w sprawie białych listew. Czy to ma sens przy takiej Stolarce czy odpuścić i dać w kolorze dębu?

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam je w starym mieszkaniu. jedyny minus to taki ze czarne szafki po dobrych kilku latach troche wyblakly i strasznie sie w nich kurzylo ;) ale to nie powstrzyma mnie przed kupieniem ich do obecnego mieszkania ;) niestety szpilek nie nosze na codzien wiec sie nie wypowiem ;)

 

annNS2 wpadłam do twojego albumu, masz piękne mieszkanko. Wszystko dopieszczone i super dobrane - Pozazdrościć :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza ja u siebie też testowałam szarość fluggera. Pomalowałam kawałek ściany i taki mi się ciemny ten szary wydał na tej białej ścianie. Bałam się że nora mi wyjdzie ;) Po pomalowaniu całości okazało się że szarość wyszła zdecydowanie za jasna :rolleyes: w dzień jak wpada światło to prawie jej nie widać jest bardzo subtelna.

Tak więc wydaje mi sie że u Ciebie jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...