Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NASZE WNĘTRZA W SZAROŚCIACH - zdjęcia realizacji naszych forumowiczów :D


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Studio na piętrze (tutaj same braki):

 

[ATTACH=CONFIG]158762[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]158763[/ATTACH]

 

Łazienka piętro (brak akcesoriów i szafki):

 

[ATTACH=CONFIG]158764[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]158765[/ATTACH]

 

Pokoje: sypialnie - w trakcie realizacji:)

 

POZDRAWIAM!!!

Edytowane przez Remika2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika,

cudności!!!!

Wnętrza niebywale spójne, dopracowane!!!!!

Gratuluję!!!

 

Fantastyczna podłoga drewniana i schody - pokaż je dokładniej, proszę!!

Co to za deski na podłodze?

 

Remika,

pochwał cd:) - śliczna kuchnia, ponadczasowa i bardzo elegancka.

Świetny blat (laminat??) i zlew!

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby nie okno tarasowe, które daje dużo światła na podłogę, oraz pies nie miałabym takiego negatywnego wrażenia. Może po prostu w nieodpowiedni sposób pielęgnuję tą podłogę, hmmm sama już nie wiem. Ale faktem jest, że z mopem się nie rozstaję:))) Kupując te płytki wydawało mi się, że będą genialne....., ale może problem faktycznie leży po mojej stronie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy w tym wątku i w ogóle po dość długiej nieobecności na forum. Pokochałam szarości a jeszcze bardziej ich zapragnęłam po przebrnięciu przez przez cały wątek. Wszystkim gratuluję świetnego wyczucia i gustu bo wnętrza są cudowne. Postanowiłam się odezwać bo wnętrza Remiki wywarły na mnie ogromne pozytywne wrażenie. Jestem jeszcze w trakcie urządzania i może nie jest u mnie tak nowocześnie ale staram się aby wszytko ze sobą współgrało. Zamówiłam właśnie szary narożnik do salonu, przed świętami udało mi się powiesić bielutkie firanki, w planach wymiana stołu i zakup prostych krzeseł z szarym jak narożnik obiciem. Okna, podłogi na parterze i półpiętrze oraz schody są w ciemnym drewnie. Ściana pomalowana farba "hiszpańskie schody" z dekoralu ale chyba przekonam męża i przemalujemy na bardziej szary :). Zdjęć jeszcze nie mam bo nie miałam się czym chwalić ale myślę, że pod koniec stycznia już będę mogła coś wkleić.

PS: Remika powiedz proszę mi tylko co to za donice wysokie kwadratowe, czy to coubi z tworzywa czy jakaś droższa porcelana, chcę takie do salonu ale nie mogę się zdecydować a ciężko je znaleźć i zobaczyć na żywo w sklepie więc polegam na zdjęciach.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika dziękuję ci bardzo za odpowiedź, mi też chodzi o to aby wyglądały jak porcelana więc na bank wybiorę te błyszczące. Jeśli chodzi o zdjęcia to coś tam jest w mojej galerii (link w stopce) bo niestety dziennik już dawno zapuściłam. Niestety jeszcze w salonie stoja stare meble z pokoju, który zajmowaliśmy w domu rodziców przed przeprowadzką więc nic jeszcze nie wygląda tak jak powinno, brakuje szafek, narożnika i stolika kawowego, stołu i krzeseł w części jadalnej, lamp i wszelkich dodatków. wszystko mam w głowie ale kupować będziemy sukcesywnie bo z kasą krucho jednak jest. Oczywiście będę się chwalić jak już trochę szarości zagości u nas :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazinka parter (brak grafiki na ścianie i akcesoriów łazienkowych):

 

[ATTACH=CONFIG]158757[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]158758[/ATTACH]

 

 

Witam,

 

Jestem nowa na forum :)

Zakochałam się w waszych szarych, pięknych wnętrzach... :) i czywiście planuję również te kolory w swoim domu.

 

Remika2 - twoje łazienki zapierają dech... :)

Co to za umywalka i szafka z blatem? Ona jest robiona na wymiar?

 

pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...