Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulkaa, pewnie gdzieś pojawiła się ta informacja ale nie mogę znależć :( Czy możesz napisać mi co to za fronty w kuchni, skąd i z czego??? Dzięki :))

 

Witaj.

Kuchnia to model BEVERLY z http://www.stosa.it . Fronty są dębowe - a sama kuchnia zamówiona została przez lokalne studio.

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wklejałam - ale to dlatego, że wielkich zmian brak.

 

Czekam na wiosnę i na prace ogrodowe:) Zamówiłam trochę nasion jednorocznych kwiatów - dostawa po 1 marca.

 

Z nowości - tylko kupiłam stojak na ręczniki papierowe do kuchni - o taki:

http://images46.fotosik.pl/621/d4bfb8bd86a6a49c.jpg

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa twój dom jest boski, cudny , przepiękny, wszystko dopracowane do perfekcji, łazienki masakrycznie piękne, pufy bomba, ale jak zobaczyłam cenę to może sobie kupię w przyszłym roku, jeden z najpięknieszych domów na fm w tym stylu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

O matko! Ale mnie zawstydziłaś - dziękuję za tak miłe komplementy!

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tę komodę. Jest śliczna, jak zresztą pozostałe mebelki z tej kolekcji! Mam też taką mleczną kuchnię i zastanawiam się nad roletkami rzymskimi w takim ciemnym brązowym kolorze- chociaż troszkę się boję, że będzie ciemno. Twoje są śliczne, a jesteś z nich zadowolona pod względem funkcjonalnym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolety - tak jak chciałam - spełniają swoje zadanie. Nie jest ciemno, chyba, że zasłonie nimi na noc okno:) Fajne jest to, że z zewnątrz domu, jak rolety są zaciągnięte - nie widać kompletnie nic. Nie wiadomo czy ktoś w domu jest czy nie - ale chciałam osiągnąć taki efekt:) Edytowane przez Anulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...