Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

Anulka , możesz polecić jakieś szczególne miejsca , dobre hotele itd.Toskania to moje marzenie na przyszły rok?Kocham Italię....

 

Ja też uwielbiam Toskanię:) A w tym roku pogoda wyjątkowo nam dopisała.

Jeździmy w okolice Sieny do agroturystyki - a ciekaw oferty są na: http://www.bellatoscana.pl

 

Pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulka piękne zdjęcia z Toskany, też takie mam;) W czwartek wrocilam wlasnie z tych rejonów, tylko my bylismy nad samym morzem w pięknym miasteczku gdzie pogoda zawsze dopisuje.

 

My tym razem też nie narzekaliśmy na pogodę - każdego dnia powyżej 40 stopni - uffff. Na jeden dzień wpadliśmy do Grossetto nad morzem - było upalnie, ale morze łagodziło gorąc:) Zdjęć z tych wakacji mam ponad 800 i każde przywołuje miłe wspomnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tym razem też nie narzekaliśmy na pogodę - każdego dnia powyżej 40 stopni - uffff. Na jeden dzień wpadliśmy do Grossetto nad morzem - było upalnie, ale morze łagodziło gorąc:) Zdjęć z tych wakacji mam ponad 800 i każde przywołuje miłe wspomnienia...

 

Grosseto powiadasz;) My własnie w tych okolicach bylismy.Dwa tygodnie byliśmy w Castiglione Della Pescaia. Może sie widziałyśmy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko cudna ta Twoja Toskania - nigdy jeszcze nie byłam w tych rejonach Włoch - może za rok się skuszę a co do Twoich 800 zdjęć to nieźle - my właśnie wróciliśmy z Chorwacji i ja zrobiłam niecałe 400 a i tak mój małż patrzyła mnie jak na wariatkę...

 

Skuś się bo warto :) Warto dla wina, fiorentiny,świeżych owoców morza, sera pecorino, oliwy z oliwek i niepowtarzalnych widoków.

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...