Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://images43.fotosik.pl/361/a35b4b33d7160268m.jpg

 

Aniu czy ta lampa jest z Almi Decor? Byłam wczoraj w Almi i widziałam taką samą, albo baaaaardzo podobną. Rewelacyjnie wygląda na żywo. Myślę, że zdjęcia dużo uroku jej odbierają, bo koloru "miedzi" nie widać i tych pojedynczych kryształków. Cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czy ta lampa jest z Almi Decor? Byłam wczoraj w Almi i widziałam taką samą, albo baaaaardzo podobną. Rewelacyjnie wygląda na żywo. Myślę, że zdjęcia dużo uroku jej odbierają, bo koloru "miedzi" nie widać i tych pojedynczych kryształków. Cudo :)

 

Tak - lampa jest z Almi Decor - jestem z niej bardzo zadowolona, bo super rozprasza światło:)

 

Pozdrawiam

 

Ania http://images46.fotosik.pl/344/f75c52082b016a5dmed.jpg

Edytowane przez Anulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne zdjęcia tarasu muszę zrobić:) Taras mam drewniany - ryflowaną deskę bankigari. Meble ogrodowe widoczne w części na zdjęciu to technoratan z Miloo, - na drugim krańcu tarasu stoi stół i krzesła drewniane.

 

A lawenda u mnie rośnie bujnie na każdej rabacie:) Uwielbiam ją. Jest mało kłopotliwa - w ubiegłym roku kupiłam około 100 małych sadzonek - z tego nie przyjęły się 4. Około 50 posadziłam w okrągłym gazonie przy tarasie, resztę na rabatach: ziołowej i kwiatowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko,

w takim razie pokaż więcej ziół, lawendy, tych boskich okrąglaków na lawendę, desek tarasowych, mebli , więcej wszystkiego!!:)- stworzyłaś niezwykły klimat!

A czy wokół całego budynku masz wysypany kamień/ żwir? Bo pięknie to wygląda, sądząc po zdjęciu. A jak w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko,

w takim razie pokaż więcej ziół, lawendy, tych boskich okrąglaków na lawendę, desek tarasowych, mebli , więcej wszystkiego!!:)- stworzyłaś niezwykły klimat!

A czy wokół całego budynku masz wysypany kamień/ żwir? Bo pięknie to wygląda, sądząc po zdjęciu. A jak w praktyce?

 

Jak tylko zrobię zdjęcia to wkleję - dziękuję za miłe słowa, ale naprawdę to u mnie nic szczególnego nie ma - w porównaniu do innych prezentowanych na forum ogrodów.

 

Mam wysypane wielobarwne kamyczki - w praktyce ziemia z rabat nie pryska na elewację jak pada deszcz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...