Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulko.piękny masz ogród!!!zresztą jak wszytko w Twoim domu ,a teraz już widać,że też i otoczeniu....taras przecudowny ,bardzo podobają mi się drewniane ,ale boję się uciążliwej pielegnacji .Jak to jest tak naprawdę? i z jakiego drzewa jest zrobiony?

 

Beatko, taras to drewno bankigari - a moja jedyna pielęgnacją jest zamiatanie go. W kwietniu ekipa, która kładła taras, wyczyściła karcherem deski i zaolejowała.

Podejrzewam, że w październiku znowu ich zamówię.

 

Ja ten taras uwielbiam - dlatego też schody od frontu obiłam deskami - tym razem jest to tigerwood - na razie jest jasne, ale ładnie zbrązowieje :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - dziękuję za wszystkie komplementy pod adresem ogrodu. Wiem, że do zaplanowanego efektu duuuuużo mu brakuje - ale liczę, że czas zrobi swoje;)

Chciałam Wam pokazać jeszcze moje róże, które zamówiłam w szkółce - ładnie rosną, choć w pielęgnacji roślin jestem debiutantką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko, taras to drewno bankigari - a moja jedyna pielęgnacją jest zamiatanie go. W kwietniu ekipa, która kładła taras, wyczyściła karcherem deski i zaolejowała.

Podejrzewam, że w październiku znowu ich zamówię.

 

Ja ten taras uwielbiam - dlatego też schody od frontu obiłam deskami - tym razem jest to tigerwood - na razie jest jasne, ale ładnie zbrązowieje :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

A.

Dzięki za odp.:)taras wygląda fantastycznie.Możesz mi napisać jak kształtuje się cenowo?Coraz poważniej się zastanawiam nad zrobieniem takiego u siebie ,od strony ogrodu.Myślę ,że do mojego domu też by pasował?

 

A jako ogrodniczka to może debiutujesz ,ale jaki to udany debiut!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...