Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulkaa mam mega ogromna prosbe Widze ze Twoje schody (sliczne zreszta) wystaja poza klatke schodowa i sa widoczne w salonie Mozesz mi zrobic zdjecie z salonu jak to wyglada Jakie szerokie masz przejscie do salonu Mam dylemat bo zaproponowal mi Pan od schodow zeby moje wystawaly mi poza sciane i obawiam sie ze beda przeszkadzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa i bez problemu starcza Ci takie przejscie bo u mnie jak wyjda schody to bedzie 120 cm przejscia od osttaniego schodka do sciany i zastanawiam sie czy to moze byc OK?

 

Witaj.

 

Wystarcza idealnie. Zauważ, że ja nie mam poręczy od strony salonu - i schody w niczym nie utrudniają przy takiej odległości - uwierz mi, że jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o MAAAAAAaatko , tyle jestem w stanie powiedzenia. przepraszam zapomniałam się przywitać więc Witam. Ogromne gratulacje dla właścicielki domu jest cudnie. płytki Venezja mnie rozbroiły, ta łazienka to po prostu spełnienie marzeń. Też chcę taką:) płytki nie mogłam długo znaleźć, ale znalazłam, co prawda tylko w sklepie internetowym, więc mam pytanie gdzie można je kupić i przy okazji obejrzeć na żywo?? a troszkę pytanie z innej beczki, jak duży masz taras , bo widzę że mebelków sporo się mieści, a nie wygląda żeby był niebotycznych rozmiarów. z góry dziex za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie można je kupić i przy okazji obejrzeć na żywo??

 

ulcia, ja też planuję Venis i długo ich poszukiwałam. W sklepie na żywo niestety nie znalazłam, ale ostatecznie zamówiłam jedną sztukę w sklepie internetowym insido.pl. Przysłali na drugi dzień :) Tylko przy takiej ilości niestety transport wydaje się drogi, bo przysyłają na dużej palecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o MAAAAAAaatko , tyle jestem w stanie powiedzenia. przepraszam zapomniałam się przywitać więc Witam. Ogromne gratulacje dla właścicielki domu jest cudnie. płytki Venezja mnie rozbroiły, ta łazienka to po prostu spełnienie marzeń. Też chcę taką:) płytki nie mogłam długo znaleźć, ale znalazłam, co prawda tylko w sklepie internetowym, więc mam pytanie gdzie można je kupić i przy okazji obejrzeć na żywo?? a troszkę pytanie z innej beczki, jak duży masz taras , bo widzę że mebelków sporo się mieści, a nie wygląda żeby był niebotycznych rozmiarów. z góry dziex za odp.

 

Dziekuję za miłe słowa:)

Taras ma około 36 m2 - jak dla nas to jest w sam raz.

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o MAAAAAAaatko , tyle jestem w stanie powiedzenia. przepraszam zapomniałam się przywitać więc Witam. Ogromne gratulacje dla właścicielki domu jest cudnie. płytki Venezja mnie rozbroiły, ta łazienka to po prostu spełnienie marzeń. Też chcę taką:) płytki nie mogłam długo znaleźć, ale znalazłam, co prawda tylko w sklepie internetowym, więc mam pytanie gdzie można je kupić i przy okazji obejrzeć na żywo?? a troszkę pytanie z innej beczki, jak duży masz taras , bo widzę że mebelków sporo się mieści, a nie wygląda żeby był niebotycznych rozmiarów. z góry dziex za odp.

 

Możesz poszukać tez na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie.

Jestem zachwycona Twoim domkiem a każdym calu.Kocham taki styl.Masz piękne dodatki,żyrandole przyprawiają mnie o szybkie bicie serca(oglądałam je w AD).

A gdy ujrzałam ogród(mam hopla na punkcie ogrodnictwa) to ścięło mnie z nóg.Morze lawendy to to co lubię,w otoczeniu zieleni i drewna....bajka.

Zachorowałam na Twój stojak na ręczniki ale nic podobnego namierzyć nie mogę.Twój jest taki masywny ale zarazem bardzo elegancki.

Czekam na kolejne zdjęcia....mam ich ciągły niedosyt ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie.

Jestem zachwycona Twoim domkiem a każdym calu.Kocham taki styl.Masz piękne dodatki,żyrandole przyprawiają mnie o szybkie bicie serca(oglądałam je w AD).

A gdy ujrzałam ogród(mam hopla na punkcie ogrodnictwa) to ścięło mnie z nóg.Morze lawendy to to co lubię,w otoczeniu zieleni i drewna....bajka.

Zachorowałam na Twój stojak na ręczniki ale nic podobnego namierzyć nie mogę.Twój jest taki masywny ale zarazem bardzo elegancki.

Czekam na kolejne zdjęcia....mam ich ciągły niedosyt ;)

Pozdrawiam

 

Ojej - bardzo dziękuje za mile słowa:)

 

Stojak na ręczniki to Riviera Maison - zamówiłam u polskiego przedstawiciela.

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...