Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beatko - konsolka, witryna oraz stół z krzeslami to meble http://www.giorgiocasa.it model bodajże venezia.

Sprowadzałaś je z Włoch? Czy można je kupić w Pl?Nie ukrywam ,że szukam czegos podobnego od dłuższego czasu i jak dotąd nic mnie tak nie zachwyciło ,jak te Twoje meble.Chyba dzisiaj przez nie nie zasnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powinnam chyba pojechać do Poznania. Bo i Zara Home, i Sia, i pewnie z tuzin innych fenomenalnych sklepów......

 

Aniu,

 

wiesz, że Twoje wnętrza to taki absolutnie krystaliczny, stylowy mix bieli i czerni, retro , glamour i wieeeeelka klasa?

Pewnie, że wiesz:)

Sama wszystko urządzałaś, czy korzystałaś z pomocy architekta lub dekoratora?

Od początku wiedziałaś, jak będzie, czy wychodziło to "w praniu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu w dniu rozpoczęcia budowy domu wiedziałam na 100%, że dom będzie w klimacie lekko włoskim (jestem fanką włoskiego wystroju wnętrz). Wiedziałam, że kuchnia będzie biała, otwarta na salon - nie super nowoczesna, ale też nie w stylu wiejskim (taką już miałam w poprzednim mieszkaniu). Reszta musiała współgrać i tak to ułożyłam. Wszytko zaplanowałam sama. Na pewno nie uniknęłam błędów, ale staram się je ukryć ;). Tym bardziej mi miło jak się komuś podoba to, co wymyśliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)

Nie sposób przejść obok takich wnętrz i nie skomentować. Po prostu cudnie, pięknie, fantastiko.:)

No i tak z grubej rury chciałam się zapytać o lustro w łazience i rolety ( koszt i gdzie nabyte).

Już nie mogę sie doczekać reszty wnętrz.:)

 

Lustro do łazienki i do przedpokoju kupiłam na allegro - koszt 490 - 590 zł. Lustra są z drewna egzotycznego.

Rolety szyły mi Panie na zamówienie, materiał sprowadzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

super wnętrze, moje klimaty;) A i nawet kosz na śmieci mamy taki sam - Brabantia, prawda??

I mam pytanko, czy w łazience to płytki czy tapeta?? I to lustro-piękne!! Czy z kare designe?

A na tarasie masz drewno czy te kompozyty?? Właśnie rozpatruję coś takiego na taras!

 

 

Tak - kosz to Brabantia. w łazience są płytki, lustro kupiłam na allegro. Na tarasie drewno, które zmieniło kolor z pierwotnego - na wiosnę zostanie zaolejowane ponownie i mam nadzieję, że ostatecznie będzie ciemno brązowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...