Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulkaa właśnie natrafiłam na Twój dom. Wszystko, co mam ochotę napisać już pewnie zostało tu napisane. Mimo wszystko oprzeć się nie mogę ;) Twój dom jest bardzo stylowy, ponadczasowy, magiczny - piękny. Lazienka na górze to istne arcydzieło, dodatki są wyjątkowe, zachwycają oczy. Będę wpadać i się zachwycać :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulkaa właśnie natrafiłam na Twój dom. Wszystko, co mam ochotę napisać już pewnie zostało tu napisane. Mimo wszystko oprzeć się nie mogę ;) Twój dom jest bardzo stylowy, ponadczasowy, magiczny - piękny. Lazienka na górze to istne arcydzieło, dodatki są wyjątkowe, zachwycają oczy. Będę wpadać i się zachwycać :yes:

 

Zapraszam i dziękuję za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

 

nie będę się powtarzać bo pięknie jest i stylowo jest..bez dwóch zdań, przeczytałam twój wątek od początku...doczytałam też posty natalii ( czy jakoś tak odmienne od reszty) i pomyslałam nad ................funkcjonalnością kuchni w sensie przygotowania potraw, kuchnia boska - ale zlew masz no "prawie" wbity w scianę od zlewu do kuchenki blat zastawiony od kuchenki do Jury też...zostaje kawałek blatu...i stad moje pytanie gdzie i czy wogóle coś przygotowujesz w kuchni?

a podłogę kuchenną pozwolę sobie od Ciebie zgapić..podpowiedz mi tylko czy te plytki były impregnowane? i jakkie są w codziennym użytkowaniu, bo jak patrze na Twoje foty to mam takie wrażenie jakby on wogołe nie był zamieszkały...i tu myslę może o to chodzilo ten natalii??? bo w sensie takim jest on zimny - nie widac oznak takiego domowego rozgardiaszu...uffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesko Witaj:)

Może odpowiem Ci od końca - lubię mieć wszytko poukładane i tylko potrzebne rzeczy stoją na widoku. Lubie porządek i nie wyobrażam sobie pokazywać zdjęć bałaganu, rozgardiaszu i takich, na których akurat przygotowuję np. spagetti... czy cokolwiek innego. Byłoby mi po prostu wstyd.

Nie wiem czy ktoś takie zdjęcia pokazuje...

Kuchnia ma około 12 m2 - nas jest tylko dwoje plus koty i pies - więc uwierz mi, że miejsca mam aż nadto. Od okna do ekspresu jest około 3 m 80 cm - do tego dochodzi półwysep - na którym właśnie przygotowuję większość posiłków:) Zlew służy mi tylko do płukania warzyw i nalewania wody - ma 55 cm - dla mnie wystarcza.

No i oczywista dla mnie sprawa - każdy ma swój gust i urządza swoje wnętrza tak, by czuł się w nich komfortowo i wygodnie - niezależnie od tego, czy komuś to pasuje czy nie. Poza tym - dom urządza się całe życie - więc z czasem zmieni się w nim to i owo.

Płytki to imola travertino poler - nie są impregnowane.

 

 

Pozdrawiam

 

A.

Edytowane przez Anulkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania

 

masz rację kazdy urządza według swojego gustu i dla siebie...mam nadzieję że nie odniosłaś mojego posta jak napaść, bo takowym ten post nie był,..z drugiej strony jak się tak bardzo odsłania to co ma się w domku to trzeba być przygotowanym na inne niż piejące z zachwytu opinie:D kuchnia jest fajna - i sporo robisz w niej km...od lodowki do zlewu, pózniej blat..i kuchenka.................................ale co mi tam u mnie jest podobnie mam tylko więcej pustego blatu na blacie mam tylko ekspres, czajnik i pojemnik na owoce.

 

płytki w kuchni na 100% ogdapię od Ciebie jak będę robiła remont ( mieszkam już 7 lat)..zastanawiam się nad swoją łazienką i tak sobie myślę piekne masz kafle ( te jasne)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesko nawet nie pomyślałam tak - każdy ma prawo pisać co myśli. Uważam, że jak bym miała pusto na blacie, to właśnie kuchnia byłaby zimna i właśnie nie domowa. Miksera szkoda mi chować, blendera używam często do koktajli - toster i ekspres wiadomo - śniadanka. A mam taką pracę, że w sumie tylko weekendy gotuję obiady i jak przyjedzie rodzina, więc często nie ganiam:) Ale w życiu ruszać się trzeba i nie jest to dla mnie problem:)

 

Pozdrawiam

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wnętrza, choć jak dla mnie odrobinę za zimno, ale brawo za konsekwencję brzy urządzaniu. Może to fotki tylko?.. W kuchni przestawiłbym jednak śmietnik, bo obecnie jest na pierwszym planie:). Fajne jest to że masz miejsce na wyspę jecze.

 

Świetny okap, i poduszki na tarasie, zdradziśz gdzie kupowane? czy to jakieś okazy nie do zdobycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...