Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domowa galeria


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 608
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu,

Twój dom zachwyca konsekwencją i stylem - pokaż proszę więcej okien, podłóg drewnianych!

Podłogi drewniane mam na piętrze - w jednym z pokoi są to deski dębowe naturalne olejowane, w drugim dębowe bielone olejowane.

 

Okna drewniane - meranti kolor orzech.

 

W sypialni na parterze i gabinecie też są deski dębowe - barwione na kolor orzecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka , nie myślałaś o zawodowym urządzaniu wnętrz?:) Masz talent:)

Ciężko mi do ciebie nie zaglądać;) Uwielbiam Twój domek , a niedługo zacznie się okres ogrodowy , więc liczę na regularne foteczki :)

Pozdrawiam

 

mme33 dziękuję Ci, ale myślę, że potrafiłabym tylko urządzić dom komuś, kogo bardzo dobrze bym znała :)

 

Zapraszam do częstego zaglądania - będzie mi bardzo miło:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, mam pytanko jak sprawdza się użytkowanie kominka i TV na jednej ścianie i czy nie ma problemu z bliskością jednego obok drugiego. pozdrawiam. A wnętrza bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko jak sprawdza się użytkowanie kominka i TV na jednej ścianie i czy nie ma problemu z bliskością jednego obok drugiego. pozdrawiam. A wnętrza bardzo ładne

 

Jak do tej pory nie było żadnego problemu - kominek jest od wewnątrz odpowiednio izolowany i praktycznie ściana jest zimna, więc nic się nie dzieje. TV jest umocowany na wysięgniki i gdy nie jest używany/oglądany to przylega bardziej do ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie było żadnego problemu - kominek jest od wewnątrz odpowiednio izolowany i praktycznie ściana jest zimna, więc nic się nie dzieje. TV jest umocowany na wysięgniki i gdy nie jest używany/oglądany to przylega bardziej do ściany :)

 

Dziekuje za info, a jaką macie odległość pomiędzy - wiecej niż 80 cm? poza tym ktoś mi kiedyś powiedział że źle się ogląda tv kiedy pali się w kominku. czy to przeszkadza? zresztą jak się użytkuje kominek można wyłączyć TV :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać i pogratulować pięknych wnętrz. :)

Naprawdę cudnie u Ciebie. Stylowo, ze smakiem, bez przeładowania. Łazienka na piętrze jest po prostu obłędna - kąpiel w takim otoczeniu musi być prawdziwą przyjemnością. ;)

 

No i jakiego Ty masz kota! :jawdrop: Uwielbiam koty, a Twój jest przesłodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...