Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mruczkowa Chata - komentarzowe wsparcie budowlane


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 658
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gratulacje gorące Mruczko, znaczy że Mruczysław się wykazywał nie tylko na froncie budowlanym :) Znowu się sprawdza powiedzenie "nowy dom nowy potomek" - zaczynam się bać :)

Niech Was tam teraz nie denerwują i robią wszystko pod dyktando Mruczki i Mruczątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim :) bardzo miło się to wszystko czyta, zwłaszcza, że ów mały szczegół raczej nas zaskoczył niż był planowany ;) dom, owszem przyspiesza, ale już kurcze beze mnie... no i jak ja teraz będę się modlić do ołtarzyka MSU? :( już normalnie nawet w 5% jej nie dorównam.. odganiają człowieka, pędzel z ręki wyrywają, krzesło podstawiają... chwastów rwać nie mogę.. no lipa, panie, lipa..

następna notka będzie narzekawczo malkontecka, tak coś czuję :)

 

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczka korzystaj ile możesz, lody nie tuczą (takie jest moje niezachwiane przekonanie :) ) Ja w ciąży miałam parcie na jedzenie, niedobrze to mi się robiło jak NIE jadlam, 3 obiady dziennie, odrzucało mnie od słodkiego a hitem absolutnym był bigos :) nie wygrasz z hormonami :)

Masz teraz jedyną okazję żeby o północy pognać Mruczysława do makdrajwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mru kochana po 3- cim miesiacu powinno byc Ci juz lepiej. Pamietam, ze w ciazy tak jak Cronin omijalam szerokim łukiem wszystko co slodkie, nawet sok mnie odrzucal bo za slodki był. Hitem za to był kebab. Przed ciaza nigdy tego nie jadlam, zawsze trzymałam się od fast foodów z daleka tfu, ale w ciazy nie mogłam się powstrzymac, aż uszy mi się trzęsły na sam zapach. Dorywałam się do pizzy, kebaba itd jakbym w życu jedzenia nie widziała. Coś w stylu żerującej zwierzyny i ta dzikość w oczach na widok niezdrowego żarcia - bezcenne. Na szczęście przeszło mi od razu po porodzie, a w trakcie ciąży Misiek pozwolił mi może,kilka razy na taki wyskok, ze względu na to, ze jest to strasznie niezdrowe. Bynajmiej królowało mięso,mięso i jeszcze raz mięso. :lol: Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było odwrotnie niż u Cronin i MSU - jadłam tylko słodkie :) Niestety pierwszy trymestr jest trudny. Odruchy najłatwiej przytłumić czymś chrupiącym. Pamiętam, że ja zawsze miałam pod ręką coś do chrupania, w momencie pojawienia się głodu - zaczynała się jazda :( Dlatego polecam chrupki kukurydziane, nie tuczą za bardzo i można sobie w garstkę nasypać i chrupać.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - ja też mam rewolucję kulinarną w głowie, nigdy nie przepadałam za warzywami a tu proszę, tylko bym żarła. Pizza zawsze mi wchodziła a tu po drugim kawałku mam opór, kawa była sensem życia, teraz mogłaby nie istnieć. Póki co dla mnie liczą się ziemniaki w każdej postaci i pomidor w każdej postaci, słodycze może licho porwać.

A no i mam nadzieję że nie zostanie mi ten węch przeokrutnie czuły bo jeśli tak, to będę musiała nająć się jako pies w oddziałach przemytniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - ja też mam rewolucję kulinarną w głowie, nigdy nie przepadałam za warzywami a tu proszę, tylko bym żarła. Pizza zawsze mi wchodziła a tu po drugim kawałku mam opór, kawa była sensem życia, teraz mogłaby nie istnieć. Póki co dla mnie liczą się ziemniaki w każdej postaci i pomidor w każdej postaci, słodycze może licho porwać.

A no i mam nadzieję że nie zostanie mi ten węch przeokrutnie czuły bo jeśli tak, to będę musiała nająć się jako pies w oddziałach przemytniczych.

 

A no to jutro na obiad placki ziemniaczane:)

A ze slodyczy to babka kartoflana :)

Trzymaj sie "wash and go" :) Zdrowka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...