Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mruczkowa Chata - komentarzowe wsparcie budowlane


Recommended Posts

http://reniferu.pl/wp-content/uploads/2010/11/szczur_20.jpg

 

http://reniferu.pl/wp-content/uploads/2010/11/szczur_9.jpg

 

 

 

http://reniferu.pl/wp-content/uploads/2010/11/szczur_13.jpg

 

 

tak sobie tylko sprawdzałam czemu ich nie widać ;)

 

urocze, Wasze też takie muzykalne?

 

Moja psica nie przepuściłaby żadnemu, nie żeby zjeść, ale osaczyć i zaszczekać falsetem to i owszem - tak szarego dzikusa osacza gdy te przyłazi zjadać okruszki po ptaszkach :rolleyes:

 

 

Moose kliknij ,,odpowiedź z cytatem" i te teksty pomiedzy a skopiuj i w nowej karcie wklej - potem enter i powinnaś zobaczyć to wesołe towarzystwo - oczywiście każdy obrazek osobno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 658
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Usmiałam sie strasznie, aczkolowiek ludzi wygladajacych jak z reklamy, pieknie sie usmiechajacych a potem wielkie cwaniactwo znich wychodzi - tez sie obawiam. Mam nadzieje ze Pan Pajero bedzie uczciwy. Co ze schodami, jakas nowa idea? Bo inspirka ktora wrzucilas super byla Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - schody czekają na swoją kolej, ociec obmyśla, ten proces trwa :) zrobi mi takie jak na zdjęciu... podobno ;)

 

OŚ - o rany, ja niecelowo ani niezłośliwie, a Gluś to nie Glut nie? :) Ale ten gość tak wyglądał... jak bloodhound, no i samo się nasunęło.. załączam przeprośne głaski dla Great Dane Earl Grey - to brzmi dumnie :)

 

Gosiek33 - ciąg dalszy nastąpi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU - schody czekają na swoją kolej, ociec obmyśla, ten proces trwa :) zrobi mi takie jak na zdjęciu... podobno ;)

 

 

Noo i żebyś sobie zakodowała i zapamiętała, ze my z Szanownym Miskiem chcemy zobaczyc tu oto na tym forum jak je sie robi, tak step by step, bo nie to ze nie mamy 15-stu kafli, my nawet polowy tego nie bedziemy mieli - ot co :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OŚ - o rany, ja niecelowo ani niezłośliwie, a Gluś to nie Glut nie? :) Ale ten gość tak wyglądał... jak bloodhound, no i samo się nasunęło.. załączam przeprośne głaski dla Great Dane Earl Grey - to brzmi dumnie :)

Hhehehe, przyjął głaski i klepanko na klatę, po czym zasnął snem sprawiedliwego...;)

A chrapie...:jawdrop::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, przyszlam pierwszy raz poniewaz u Tinka zobaczylam bardzo bliski memu sercu avatar. Kiedy zaczelam czytac , pomyslalam sobie: "aha! sa tak daleko jak my" i bylam ciekawa na jakim etapie jestescie teraz. No coz, z pewna taka niesmialoscia musze uznac, ze jestescie szybsi "o łeb" ( próbuje utrzymac sie w temacie) , no może "o szyję".

Bardzo fajnie wszytko u Was idzie, kibicuje, zasubskrybowalam, bede podgladac.

Wam i sobie zycze szybkiego odpuszczenia mrozów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...