Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mruczkowa Chata - komentarzowe wsparcie budowlane


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 658
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MSU kochanie - jestem siostra do pasa, bo przytargam w połowie :) w sensie górne szafki, bo Mru się uparł był. Bo to chodzi o ten mdf lakierowany kremowy nie? A dół będzie Faktum Sofielund.

Kafle : Opoczno Suita (w Casto teraz rzucili) i Tambądzin Elegant Natur szary

Kominek: Arysto wkład 4500 zł - wiem, masakra :/ też cierpię. Robota i materiały - 4000 zł, można ugrać taniej, ale mi zależało na takiej małej kostce, co to pół salonu nie zasłoni i pozwoli mi mieć narożnik. Wrzucam to w teczkę pt. fanaberie, zaoszczędziłam na gresie z wyprzedaży :)

 

Osiu - teraz będę paznokcie piłować i czekać na postępy kafelkarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU kochanie - jestem siostra do pasa, bo przytargam w połowie :) w sensie górne szafki, bo Mru się uparł był. Bo to chodzi o ten mdf lakierowany kremowy nie? A dół będzie Faktum Sofielund.

Kafle : Opoczno Suita (w Casto teraz rzucili) i Tambądzin Elegant Natur szary

Kominek: Arysto wkład 4500 zł - wiem, masakra :/ też cierpię. Robota i materiały - 4000 zł, można ugrać taniej, ale mi zależało na takiej małej kostce, co to pół salonu nie zasłoni i pozwoli mi mieć narożnik. Wrzucam to w teczkę pt. fanaberie, zaoszczędziłam na gresie z wyprzedaży :)

 

Osiu - teraz będę paznokcie piłować i czekać na postępy kafelkarza :)

 

Kurcze dostalam wycene na kominek podobnie, pojde z torbami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to mówi osoba, która wszystko robi sama i kitra kasę dla siebie? :p no weeeeeź, daj w końcu komuś zarobić :D

no a tak na poważnie - u nas raczej nie dało się taniej :/

Jasne,bo ja z zamilowania do masochizmu dzien w dzien rypie jak ten glupi osiol, no ale kto biednemu zabroni zyc bogato - mysle intensywnie nad kominkiem;)

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaaa :) no oczywiście, bo przecież ten, co się buduje to ful kasy ma, nie wiedziałaś? przynajmniej wśród moich znajomych panuje takie przeświadczenie, "co? budujesz się i nie masz kasy? to się wyklucza przecież" :) z kominkiem trzeba uważać, znajomemu znajomemu sfajczył się od kominka dom :( lepiej niech to robi spec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Kolejna osoba z lekkim piórem, czego gratuluję i zazdroszczę:yes: Czyta się genialnie. Nie raz się uśmiałam:lol2: Już sie nie mogę doczekać kolejnych Mruczkowych opowieści.

 

Pozdrawiam:)

 

PS. Nawiązując do wcześniejszego postu, ostatnio usłyszałam, że każdy głupi może dom zbudować na kredyt;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczko nie witałam się jeszcze u Ciebie ale futerko wyciągnęło mnie z ukrycia, no cudne jest cudniaste, nie wiem jak Ty dasz radę się wykończyć mając takiego rozpraszacza pod ręką :) Buziaka ode mnie w nosek i łapki i miziam po brzuszku (piesa oczywiście :) )

 

A i dodam tylko tyle że imię ma bardzo szacowne, (wołacie całym czy jednak zdrabniacie ;) ) nie to co futro mojej koleżanki które w rodowodzie ma jak byk : Łyk Rozkoszy z Psiej Sadzawki

Edytowane przez cronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dri odpowiadam: w salonie jest podłogówka, jak i w całym domu prócz spiżarni i schowku pod schodami, jesteśmy póki co zadowoleni z tego bardzo. Szafki górne są też z ikei, tylko waniliowe fronty a nie takie jak dół szaro orzechowe. Pomiędzy będą kafle takie kawowo kremowe z dekorem, lada chwila będą położone to wstawię fotkę. Kafle są duże 60 cm x 30 cm i będą tylko na ścianie z kuchenką, tam gdzie okno zostanie farba.

 

Cronin: jak miło Cię powitać :) kto się jeszcze ukrywa? niech skomentuje mordeczkę Otisową :) a i Mruczce miło będzie, że ktoś czyta wypocinki. Co do wykańczania nomen omen mam zamiar się wykończyć :) a i jakbym nie miała zamiaru to i tak mnie wykończy, jak nie budowa to Otis, więc skoro wszystko z góry zaplanowane i na stracenie zostałam przeznaczona to właściwie whatever :)

Co do imienia: hehehe, właśnie się sobie wyobraziłam jak wołam przez wieś: Glasgowhill's Back In Time! it's time to go home, be on time!! :) No to jest OTIS i już :) przynajmniej zdążę wymówić zanim zapadnie zmierzch. "Łyk rozkoszy.." - dobre dobre, a co powiesz na jamnika : Zyzia Herbu Kopidołek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...