Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mruczkowa Chata - komentarzowe wsparcie budowlane


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 658
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heh, chłop z domu baba do roboty:p.....skąd ja to znam...A przecież dom ekipa buduje, to co to za robota. A no najgorsza, bo ktoś musi decyzje podjąć(czyt.być potem pociąganym za odpowiedzialność jakby co:sick:). U mnie w domu jeszcze marudzą, że kto to widział, żeby baba się budową zajmowała. A no ten widział, co to wymyślił mojemu chłopu robotę wyjazdową. Z tym, że ja wykorzystuję telefonię komórkową, aby ewentualne późniejsze pociąganie za odpowiedzialność, podzielić na 2 osoby:D. No ale musiałam zgłębić wiedzę na temat foli paroprzepuszczalnych/wiatroszczelnych i czym się różni okno FTP od FTU:rolleyes: a małż tylko głową pokiwał.

 

Myometis wszelkie trudy za pewne rekompensuje widok postępujących prac budowlano-dekarskich:).

 

Pozdrawiam gorąco:)

 

święte słowa janiseya!

widzę, że nie tylko ja się doktoryzuję w kwestiach budowlano- różnych :) rozumiem coraz więcej słów, zwrotów, określeń, haseł, a jak czegoś nie kumam- wysłucham z uwagą, pokiwam głową by za chwilę uprzejmie poprosić o tłumaczenie :rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczka: Aaa, wiesz Mruczysławie, widziałam na naszej drodze wczoraj geodetę ze sprzętem, ciekawe co robił?

Mruczek: jak to co? geodecił.

 

W kwestii słowotworstwa, gram z kolega w "Panstwa i Miasta" ( chyba kazdy zna tę grę).

Zawód na A?????

- autobusiarz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

gosja: dobre, dobre :) szczerze mówiąc nieco zdziwiłabym się jakbyś podesłała parę złociszy, no aaaaale zawsze mogę podesłać nr konta :p na hydraulikę... :)

u nas też dobra pogoda, lejemy słupki do ogrodzenia, niedługo zapodam fotorelację.

 

Oś: jestem, jestem, ciągle siedzę na elektryku, więc nie mam jak pisać :p ale już niedługo wypuszczę go z bloków startowych w kierunku mojego przyłącza, mam nadzieję że ma dość mojej... eee mojego rozległego nacisku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oś: jestem, jestem, ciągle siedzę na elektryku, więc nie mam jak pisać :p ale już niedługo wypuszczę go z bloków startowych w kierunku mojego przyłącza, mam nadzieję że ma dość mojej... eee mojego rozległego nacisku :p

 

W czym Ci pomóc kolezanko? ps nie naciskaj za mocno bo klops będzie hahahah :p:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kurcze zazdroszczę Ci zakończenia etapu SSZ

u mnie wszystko nadal w wielkim praniu- łącznie z kasą- trza cuś wyprać by mieć czym zapłacić albo jak kto woli- dodrukować parę złociszy ;-)

 

fajowe masz te okienka, ziemię ładnie rozrzuconą na działce, drzeweczka, no ślicznie, ślicznie

 

na pocieszenie (swoje własne)- u mnie z pobojowiska robi się łysa pustynia- i dobrze, porządki maksymalne, przesuwanie, czyszczenie, rozrzucanie- kamieni- uuuaaaa i tu nastała awaria systemu poruszania aparatem szyjnym- poruszało się, zgrzało, zawiało i się zepsuło...stosuję smarowanie, wygrzewanie a i tak szyja nie porusza się jak dawniej i booooli masakrycznie- no cóż, taki urok ciężkiej pracy na świeżym powietrzu, bez przygotowania, zahartowania, ot dorwał się łysy do grzebienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Mruczkowa-Mruczkowska, zainteresował mnie pomysł na wychodek dla czteronoga (sama się w niego zaopatrzę już na wiosnę tzn w psa oczywiście), czy mogłabyś skrobnąć kilka słów o tym ustrojstwie, skąd ten pomysł i jak się montuję ową saharę? czy to taka piaskownica jakby? Fajny pomysł, bo zbieranie kupki z trawy nie wygląda bynajmniej jak na reklamie pedigree ;) i jak takiego nieposkromionego źwierza przyuczyć do takiej toalety.. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga ColourS ;) oto odpowiedź:

"psia toaleta: aby pupil nie znaczył każdej rośliny w ogrodzie dobrze jest przewidzieć niewielki placyk ogrodzić go płotem wypełnić piaskiem lub żwirem na głębokość 15cm oraz zamontować metalowy, kamienny lub drewniany słupek dla psa. W celu przyzwyczajenia psa do załatwiania potrzeb w psiej toalecie należy w piasku umieścić szmatę z zapachem innego psa lub nawet piasek z toalety innego psa, tak przygotowana toaleta powinna zniechęcić psa do sikania w ogrodzie"

 

wzięte i podpatrzone o tu: http://www.studiokrajobraz.pl/home/50-pies-w-ogrodzie.html

 

zamierzam przyuczać od szczeniaka, wynosić tam, zamiast na trawę.

A jaką rasę planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...