Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wpadłam zupełnie przez przypadek i .... wyjsc nie chce! rozmarzylam się i zakochałam w Twoich wnętrzach! Jest naprawde przecudownie!

Uwielbiam! a balkon.... marzenie. naprawde.

hehe mam dziwną przypadłość, że mimo, ze uwielbiam taki styl we wnętrzach, to sama nie potrafiłabym go urządzić. Nawet nie wiem jak to opisać. u mnie w przyszłości będą z pewnością wnętrza nowoczesne, na wysoki połysk itd. mam wrazenie ze taki styl leży w mojej naturze. Ale KOCHAM takie klimaty jak u Ciebie. Kocham po prostu. Chciałabym troche posiedziec, pomieszkac w takim cieplutkim domu. Swoją drogą jak nazywa się taki styl? Bo skandynawski jest bardzoej zimny chyba. czasami lubie sobie poszukac w necie takich wnętrz i sie rozmarzyc... bede zaglądac! na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

yokasta nie wiem czy już używasz ten durszlak z TK ? mój mąż zapakował go wczoraj do zywarki i się okazało, że coś dziwnego sie porobiło z uszami tzn zeszło to srebrne i teraz one są pokryte czymś w rodzaju grafitu z ołówka, brudzą tak samo. Musiało chyba dojśc do jakiejś reakcji z tymi środkami do zmywarki. Reszta na szczęście jest ok. Tak więc radzę nie wkłądaj go do zmywarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dzięki :lol2: nie używałam jeszcze, ale do zmywarki bym nie włożyła chyba :) bo nic takiego nigdy nie wkładam do durszlaka co by zmywarki potrzebowało :). Za radę dzięki :yes: a jest jakaś uwaga na opakowaniu odnośnie zmywarki? Ciekawa jestem....

 

Edit: właśnie powiedziałam mężowi o tym co piszesz i powiedział, że to trzeba ze sprzedaży wycofać :) bo się tak nie powinno dziać, chyba że jest wyraźnie zaznaczone że nie wolno wkładać do zmywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta szczerze mówiąc nie pamiętam czy zerknęłam na opakowanie czy można zmywać w zmywarce, bo ja też nie miałam zamiaru wkładać go do zmywarki. Niestety mój mąż wkłada wszystko jak leci. Wiem ze np łyżek Nigelli nie wolno zmywać w zmywarce więc i durszlaka nie chciałam tak myć ale trudno stało się uszy będą inne ;)

 

pusiaczek dzięki :) uwielbiam tę tkaninę i już żałuję, ze kupiłam tylko 4 m ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googulek Wtam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za tyle miłych słów :) Ja zaglądam do Ciebie od dawna i podziwiam :) Macie piękny dom i to Ty masz dar do wyszukiwania prawdziwych perełek. Trochę Ci zazdroszczę Paryża, bo uwielbiam to miasto i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1210 witam sedecznie i zapraszam :)

 

Uszyłam sobie takie coś do okna :) Tylko do jednego, bo zabrakło mi materiału ;) muszę kupić jeszcze 2 komplety zasłon w ikei i uszyć resztę. Nie umiem zrobić fajnych fotek, bo pod światło i firanka biała... jakoś mi nie wychodzą dobre zdjecia ;) mimo wszystko moze coś zobaczycie ;)

 

DSC01862.JPG

 

DSC01870.JPG

 

DSC01877.JPG

 

Do filiżanki udało mi się dopasować taki oto dzbanek :)

 

DSC01858.JPG

Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta moja firaneczka nie wygląda jak zawieszona w oknie spódnica :D chciałam trochę zmienić wystrój okien i wmyśliłam falbaniastą firankę ;) zachęcił mnie fakt, że ikea przeceniła te zasłonki...i tak na jedno okno poszło 6 m tkaniny ;)

 

psosin doniczki były kiedyś w ikei...chyba w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...