Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DSC01346.JPG

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jakie piękneeeeeeeeeeeee!!!!!! :)

Kasiu, kupiłam wczoraj w Ikea "wkład" do Twoich poszeweczek i zdobią moje łóżko :) Są piękne :)

Ja też przytulam mocno!!! Pogoda wpędza w straszne myśli, ja mam podobnie, ale ratuję się marzeniami, też tak zrób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochani :)

 

diabełkumoże kiedyś zmienię fach ;)

 

asiulkowo poduszkę mam z ikei...niestety chyba już ich nie ma. Smutki pewnie przejdą..kiedyś....

 

Nellusia bardzo sie cieszę, ze poszewki pasują :) może zrobisz fotkę ;) miło będzie zobaczyć jak się prezentują ;) co do mojego nastroju, to sposób z marzeniami mam już przetestowany....tylko te marzenia jakoś nie chcą mi się spełniać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Katka, Katka, głowa do góry:):):):):):):), ale rozumiem! Ale marzyć trzeba pełną głową i ciałem! Tak na maxa:):):):)

Kapitalnie Ci wyszła ta korona. Jak zabezpieczasz tę farbę do tkanin? medium? czy ta farba jest już z medium w sobie? Ja mam jakąs taką chyba gdzieś; się maluje, się czeka dobę, się po dobie prasuje od lewej stronicy i fertig. Twoja farba też tak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa pod adresem moich poszewek :D

Lubię robić rzeczy tego typu, mam raczej pewną rękę....wynika to trochę z mojej pracy w której muszę być precyzyjna i dokładna. Robię np coś takiego więc ręka musi być pewna ;)

 

Osobiście nie przepadam za paznokciami tego typu sama noszę bardzo krótkie i naturalne ale cóż praca to praca ;)

 

Nie uszyłam nic nowego, ale mam kilka pomysłów ;)

Moja okrągła poduszka doczekała się wreszcie koronki a lampa już prawie skończona...nie wiem tylko jak by ją trochę "przybrudzić" żeby nie była taka biała. Może macie jakieś pomysły ??

 

DSC01377.JPG

 

DSC01389.JPG

 

DSC01391.JPG

 

a lampa była taka....kiedyś naftowa, później przerobiona na elektryczną a teraz udaje świecznik ;)

 

DSC01332.JPG

 

Pochwalę się jeszcze moją parapetową papryczką chili, która wyrosła z pesteczki ;) słońca jej brakuje ;)

 

DSC01393.JPG

 

Na koniec kwiatuszki dla Was :)

 

DSC01371.JPG

Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu pięknie Ci wyszła ta lampka! A może ją lekko przetrzeć żeby wyglądała na przybrudzoną?

Śliczne kwiatki na balkonie :yes: Ja właśnie przytargałam lawendę i jest za duża do doniczki, do której chciałam ją wstawić :( Wniosek jest taki, że teraz potrzebuję jeszcze nową doniczkę :D

 

Rękę faktycznie musisz mieć pewną, że takie cudne wzorki na paznokciach umiesz tworzyć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku chyba niebardzo da sie przetrzeć tę lampę bo nakładałam taki lakier w sprayu do samochodów i on strasznie mocny jest ;) nie wiem jakim sposobem ją spatynować....pomyślałam, zeby z daleka potraktować ją czarną farbą w sprayu ale nie chce jej zniszczyć...

 

diabełku zapomniałam Ci wcześniej odpisać odnośnie farbki do tkanin....moja nie wymaga już dodatkowego zabezpieczenia....prasuję tylko namalowany obrazek przez ściereczkę jak już jest całkowicie suchy...to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może potraktować te odstające zdobienia bardzo drobną gąbeczką. Ja tak patynowałam białe donice. Moczysz gąbkę w farbie np do metalu i tak lekko, ledwie - ledwie dotykasz powierzchni, którą chcesz spatynować. Może to być np gąbka taka 'na patyku', jaką używa się do makijażu. Ja wycinałam po prostu z dużej gąbki.

No i korzystając z okazji witam się pierwszy raz w wątku, choć podczytuję i podziwiam od początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...