Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

panczurka witam Cię serdecznie :) dzięki za rady...też myślałam o takim rozwiązaniu ale jakim kolorem to zrobić ? moze szarym, bo czarny bedzie chyba za mocny...pewnie lampka poczeka aż wymyślę jakieś zadowalające rozwiązanie ;)

 

betib dzięki :) moda na kolorowe/wzorzyste paznokcie na szczęście mija, co bardzo mnie cieszy, bo osobiście podoba mi się tylko french lub jeden kolor ;) Kilka ładnych lat wymyślałam cudaczne wzory i kolory na paznociach, bo klientki miały naprawdę dużą fantazję i odwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kolezanka ktora tylko tak zarabia na zycie i przy okazji robi mi pazurki twierdzi ze tylko takie kolorowe robi.........tylko ja jestem inna.....az dziwna :) bo nawet malenkich kwiatuszków nie chce miec na paznokciach :) a ja uwazam ze jestem za skromna na takie kolory i wzory......nie ubieram się "modnie " , nie lubię kolorowych ciuchów.......tylko szare, biale i brazy......wiec po co mi takie dziwactwa ;) ale jak tak patrze na te co namalowalas to jestem pelna podziwu.....widac ze masz reke do tego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betib specjalnie dla Ciebie ;) znalazłam jakąś starą galerię i przypomniałam sobie co to też moje klientki sobie życzyły :D

np. z cyrkoniami swarovskiego 2 h układania i dopasowywania odpowiednich kamyków...grrrr

 

A to rekordzistka zawsze miało być różowo, błyszcząco i długo :D

 

Szczerze to chyba nie tęsknie za robieniem takich paznokci ;)

Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też opcja "jednokolorowe lub french" - moja pani Beatka opowiadała mi (w kontekście cudów, jakich klientki sobie życzą) o perypetiach dziewczyny, która sobie pazurki 3D do ślubu zafundowała w wymyślnym rozmiarze i kształcie, a potem w kościele okazało się, że obrączka na palec nie wejdzie, bo narośl na paznokciu blokuje :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

gusta klientek są różne ale trzeba przyznać, że masz rękę do takiej precyzyjnej roboty. Podziwiam też twoje robótki domowe i to, że Ci się chce to wszystko robić. Mam pytanko odnośnie lampy którą malowałaś na biało lakierem samochodowym, zdradzisz co to za lakier i gdzie kupiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrówka75 witaj :) zawsze w domu coś przerabiałam od dziecka robiłam coś z niczego i tak mi już zostało ;) do tego sprawia mi to przyjemność, odpręża i cieszy gdy efekt jest zadowalający ;)

Co do farby to była kupiona w castoramie, firma DUPLI-COLOR Car's Rallye-Lack, biały mat. Sprawdziła się przy malowaniu ceramiki do wikliny lepsza jest ta zwykła farba w sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betib wierz mi, ze do mnie tez nie przemawiają ;) wszystkie moje klientki zawsze się dziwiły czemu ja mam naturalne i krótkie paznokcie....a ja po prostu tak lubię. Fotki robiłam kiedyś, żeby ułatwić sobie życie...mam w pracy album ze zdjęciami paznokci i jak trafia się niezdecydowana klientka dostaje taki album z setką przykładowych wzorów i wtedy jest trochę łatwiej ;)

 

anagat to zupełnie jak ja ;) tradycją u mnie jest juz to, ze w drodze na imprezę mój mąż prowadzi samochód a ja maluję na szybko paznokcie :D ostrzega mnie tylko o zakrętach i dziurach w drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńko :( nie znalazłam wiadomości, bo skrzynkę mam opróżnioną z wysłanych. Wysyłałam do Ciebie wiadomość na muratorze, na pewno jej nie masz? Matko jedyna :( naprawdę się rozpisałam opisując wady (ze dwie) i zalety (koło tysiąca :lol2:). Jak znajdę chwilę czasu to może jeszcze raz napisze,bo w skrocie to sie nie da :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta niestety nie mam żadnej wiadomości od Ciebie :( chyba o tę wielkość maila chodzi niestety... jak znajdziesz wolną chwilkę i nie będzesz miała co z nią zrobić napisz może w punktach co i jak ;) Wyślę Ci na pw mojego maila, bo wolę juz nie ryzykować z tym muratorowym ;) Tylko jak będziesz miała nadmiar wolnego czasu, bo już mi głupio że tak Cię męczę.

 

lasche paznokciowo tylko przejściowo i jednorazowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja mam Twojego maila :D bo coś mi tam wysyłałaś do mnie, pamiętasz? Chyba go mam jeszcze :lol2: dam znać jakby co.

Na razie na szybko tylko i króciutko: w zimie jest bardzo ciepło, w lecie jest chłodno jak z klimą (na dole) na nasłonecznionej górze mniej.

To tyle :) a szerzej następnym razem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta dziękuję i napisz to wszystko tylko wtedy gdy nie będziesz miała co z czasem zrobić ;)

 

Ostatnio mam mało czasu na szycie ....taki woreczek uszyłam....

 

DSC01409.JPG

 

I kwiatuszki na specjalne zamówienie....podpatrzyłam gdzieś w internecie inne ich zastosowanie ;)

 

DSC01401.JPG

 

Jako poduszeczki na szpili też są idealne ;)

 

DSC01414.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...