Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu, jestem pod ciągłym wrażeniem twego talentu "szyciowego":):):) Bo ja ciemna jestem w tej kwestii:)

A te kwiatuszki i serducha ....prześliczne!!!

 

Kurcze...tak sobie myślę, co by było warte to nasze forum bez takich talenciaków???:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, dziekuje za rewizytę :) namiary na paterkę dałam u siebie.

Piękny wianek i fartuszki..kusisz żeby uszyć jakiś....

A pokażę u siebie, co jakiś czas temu uszyłam.Zimą jak miałam więcej czasu, bo Maciek mniej absorbował. Teraz kilka par spodni czeka w kolejce na podwinięcie, ale czasu brak;/

miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogumil dzięki za tak miłe słowa :) to moje szycie to takie raczkujące raczej ;) jak widzicie szyję proste rzeczy nie mam jeszcze odwagi brać sie za coś trudniejszego :)

 

pysiaczek dzięki :) kurcze mam tyle pomysłó na szycie tylko czasu jakoś brak....w zimowe wieczory pewnie będę miała więcej czasu ;)

 

Asiu dzięki za namiary :) pokazuj ile możesz bo to zawsze dla nas kolejna inspiracja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że podobają się Wam moje "szyciowe" rzeczy :)

 

lady in red te dzbanki były tylko przez kilka dni...w lidlu trzeba polować na takie rzeczy ;)

 

markoto witaj w moich skromnych progach i dziękuję za miłe słowa :)

 

Już u Diabła pokazywałam ramkę, którą ostatnio kupiłam w Nanu-Nana....u mnie nie pełni roli ramki....sam napis bardziej mi sie podoba :)

 

DSC01546.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny napis! A na półce niżej woreczki :p

 

Kasiu ja ostatnio przemalowywałam taki jeden napis sprayem no i nie wiem czy nie odczekałam odpowiednio dużo czasu (a wydaje mi się, że czekałam) i z tyłu przykleiła mi się tekturka, którą podłożyłam pod spód żeby nie pomalować balkonu ;) Po oderwaniu zostały brzydkie ślady, ale całe szczęście to był tył. A mam do przemalowania jeszcze drugi napis. I mam pytanie czy może wiesz ile trzeba rzeczywiście odczekać między warstwami?

Albo możesz polecić jakąś biała farbę w sprayu bo wiem, że używałaś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysiaczku napis zawsze chciałam meć więc kupiłam tę ramkę, bo tania była ;) niżej faktycznie woreczki....uszyłam ostatnio kilka nowych ;)

Co do malowania, to ja kupuję rózne farby w sprayu....zależy jaka akurat jest w sklepie. Ostatnio mąż kupił mi samochodową, mocną....do wikliny taka sobie ale za to ładnie poktyła ceramikę. Jeśli maluję coś co musi leżeć na płasko to po kazdym nałozeniu kolejnej warstwy delitatnie przesuwam malowaną rzecz, żeby się własnie nie przyklejała do papieru na ktorym leży ;) Każda farba ma inny czas wysychania i dużo zależy od materiału który malujesz np wiklina u mnie bardzo szybko wysycha więc kolejną warstwę nakładam np po 10 min. Nakładam cienkie warstwy, zeby się zacieki nie robiły...ja delikatnie dotykam czy juz jest suche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo nakładałaś tej farby i ona wciekła pod spód ? Przemaluj sobie tę brzydką stronę i będzie ok :) ten samochorowy spray mąż kupił chyba w castoramie lub obi nie pamiętam dokładnie ale do drewna i wikliny go nie polecam....do metatalu i ceramiki jest fajny. Edytowane przez kasia_sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...