Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mój "DOM" :))


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko dziękuję i mam nadzieję, że może faktycznie coraz więcej osób docenia ręczną robotę a nie plastikowe okropności.

 

W moim mieszkaniu zagościły już wrzosy....jesień nadchodzi wielkimi krokami....podobno bociany szykuja się juz do odlotu, co nie wróży zbyt dobrze ;)

 

DSC01541.JPG

DSC01538.JPG

 

kupiłam też taką roślinkę....ma być zielona całą zimę ;) znając moje zdolności nie dotrwa do zimy ;)

 

DSC01544.JPG

 

Wmyśliłam, ze teraz jest dobra pora na szycie woreczków na kapcie dla przedszkolaków i małych uczniów....mam już przykładowe wzory dla chłopca i dziewczynki....dla chłopca nie mogę jeszcze pokazać ale dla dziewczynki jest już gotowy....oczywiście imiona będą dowolne ;)

 

DSC01554.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, świetny pomysł! To ja proszę dwa: dla dziewczynki i chłopczyka. Julka i Mikołaj :) Kolory dowolne. Całkowicie zdaję się na Twoją intuicję. I do tego zamówienia proszę jeszcze dołączyć trzy serduszka :) Czekam na rachunek :)

 

Julka idzie do I klasy a Miko do przedszkola więc będą jak znalazł :) A masz w ogóle czas, żeby to dla mnie uszyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, z woreczkami trafiony pomysł i bardzo dobry, jak się dorobię dzieci (być może prędzej niż maszyny do szycia - chociaż nie wiadomo) to uruchomisz produkcję masową :lol2:. Dzisiaj byłam w nanu nana i kupiłam ten napis HOME nie mogłam się powstrzymać a była ostatnia zapakowana sztuka i fajne pudełka były za 13,90 zł z kwadratem takim kredowym z przodu do pisania.

 

Wrzosy są piękne....muszę dokupić kilka (naście :lol2:) sztuk. Ta roślinka na końcu to może wrzosiec? Nie widzę z tej odległości, ale może być :). Podoba mi się, że nie rezygnujesz w mieszkaniu z roślinek, które ludzie zazwyczaj kupują do ogródków :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta no to do dzieła z tymi dzieciaczkami :D

kurcze ja mam nanu-nana w Sosnowcu lub Krakowie nigdzie mi nie po drodze a tam bywają fajne rzeczy ;)

 

Wiesz do roślinek to ja nie mam ręki...rosną te małowymagające ;) Kupuję te które mi się podobają i raczej się nie zastanawiam czy to roślinka ogrodowa czy domowa ;) ta zielona nie wiem jak sie nazywa ale ma takie twarde sztywne listki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu świetny pomysł z tymi woreczkami! Póki co nie potrzebuję, ale jakby co na przyszłość będę pamiętać o Tobie :D

 

Te wrzosy u Ciebie są piękne. I tak super pasują do tej doniczki (podwójnej). A ta na drugiej fotce to w ogóle jakaś wypasiona jest z tego co widzę? :) Zielona roślinka też urocza :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...